- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Studii de piaţă şi cercetare economică
Studii de piaţă şi cercetare economică
Studii de piaţă şi cercetare economică
Информация о заказчике
Название
Î.M. Infocom
Фискальный код / IDNO
1003600031291
Адрес
2012,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Bucuresti, nr. 68
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
17.11.2021 16:20:11
Последнее изменение
17.11.2021 16:48:45
MTender ID
Код CPV
79300000-7
-
Studii de piaţă şi cercetare economică; sondaje şi statistici
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Achizitia serviciilor de promovare
Serviciile de creare a identității vizuale a întreprinderii, a unui spot de imagine și a materialelor de promovare, pentru asigurarea îmbunătățiirii a viziunii asupra imaginii autoritatii contactante
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость
100000 MDL
ID
28c866dc-2b14-461c-97d4-f1801fde6094
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
100,000.00
MDL
Период разъяснений:
17.11.2021 16:38:38 - 19.11.2021 17:00:00
17.11.2021 16:38:38 - 19.11.2021 17:00:00
Период подачи заявок:
19.11.2021 17:00:00 - 23.11.2021 11:00:00
19.11.2021 17:00:00 - 23.11.2021 11:00:00