- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Servicii de spălarea lingeriei
Servicii de spălarea lingeriei
Servicii de spălarea lingeriei
Информация о заказчике
Название
IMSP Asociația Medicală Teritorială Ciocana
Фискальный код / IDNO
1003600152743
Адрес
2052,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Vadul lui Vodă,80
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
17.11.2021 15:50:55
Последнее изменение
18.11.2021 11:54:07
MTender ID
Код CPV
98300000-6
-
Servicii diverse
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Servicii de spălarea lingeriei
Servicii de spălarea lingeriei
Документы процедуры покупки
Vă rugăm să ne comunicați graficul de deservire... în ce zile ....intervalul orelor care trebuie să fie prestația.
18.11.2021 17:28
Ответ на разъяснение: Buna ziua! Este stipulat în anunțul de participare Termenii și condițiile de livrare/prestare/executare solicitați: Bunurile beneficiarului, de 2 ori în săptămînă, luni și vineri de la or. 8.00 pînă la or. 15.00, cu transportul operatorului.
Название лота : Servicii de spălarea lingeriei
120000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
120,000.00
MDL
Период разъяснений:
17.11.2021 15:57:26 - 21.11.2021 14:00:00
17.11.2021 15:57:26 - 21.11.2021 14:00:00
Период подачи заявок:
21.11.2021 14:00:00 - 26.11.2021 9:00:00
21.11.2021 14:00:00 - 26.11.2021 9:00:00