- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
„Reparația capitală a trotuarului din s. Copanca adiacent drumului L581 Copanca-Crimenciuc-Slobozia-M5, r-nul Căușeni„ PROCEDURĂ REPETATĂ
Информация о заказчике
Название
Фискальный код / IDNO
Адрес
Веб-сайт
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
Последнее изменение
MTender ID
Код CPV
Тип процедуры
Критерий оценки
Список партий
Название лота : „Reparația capitală a trotuarului din s. Copanca adiacent drumului L581 Copanca-Crimenciuc-Slobozia-M5, r-nul Căușeni„
„Reparația capitală a trotuarului din s. Copanca adiacent drumului L581 Copanca-Crimenciuc-Slobozia-M5, r-nul Căușeni„
Документы процедуры покупки
19.11.2021 11:01
Ответ на разъяснение: Buna ziua. Raportul de verificare la documentatia de deviz există cu verificare de ”Verificatorul de proiecte licentiat”. Pentru a face cunostinta cu raportul puteti sa va apropiati la sediul institutiei: or.Causeni, bd.M.Eminescu , 31. /bir.104/. O zi buna.
19.11.2021 15:39
Ответ на разъяснение: Buna ziua. In caietul de sarcini la Pozitia 2, rubrica ”Volume”, este o greseala tehnica. Corect trebuie sa fie 1,904. /ce urmeaza a fi modificata/.
21.11.2021 19:13
Ответ на разъяснение: In sistem sunt atasate toate actele necesare pentru a participa la procedura de achizitie (inclusiv: Anuntul de participare cu valoarea estimativa, Caietul de sarcini).
22.11.2021 16:58
Ответ на разъяснение: Raportul de verificare a devizului de cheltuieli este elaborat de verificatorul de devize atestat în domeniu conform legislatiei in vigoare.
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС17.11.2021 15:18:40 - 22.11.2021 18:00:00
22.11.2021 18:00:00 - 30.11.2021 11:00:00