- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Servicii de mentenanță și suport a echipamentului, reînnoirea abonamentului software a sistemului de securitate existent
Servicii de mentenanță și suport a echipamentului, reînnoirea abonamentului software a sistemului de securitate existent
Servicii de mentenanță și suport a echipamentului, reînnoirea abonamentului software a sistemului de securitate existent
Информация о заказчике
Название
Comisia Națională a Pieței Financiare
Фискальный код / IDNO
1007601001293
Адрес
MD 2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, 77
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
17.11.2021 15:11:10
Последнее изменение
17.11.2021 15:23:41
MTender ID
Код CPV
72200000-7
-
Servicii de programare şi de consultanţă software
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Servicii de mentenanță și suport a echipamentului, reînnoirea abonamentului software a sistemului de securitate existent (pentru 10 luni)
Servicii de mentenanță și suport a echipamentului, reînnoirea abonamentului software a sistemului de securitate existent (pentru 10 luni)
Документы процедуры покупки
tor_next generation firewall_final.signed.pdf
-caiet de sarcini
Технические характеристики
17.11.2021 15:23:41
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Servicii de mentenanță și suport a echipamentului, reînnoirea abonamentului software a sistemului de securitate existent (pentru 10 luni)
175000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
175,000.00
MDL
Период разъяснений:
17.11.2021 15:23:41 - 18.11.2021 15:30:21
17.11.2021 15:23:41 - 18.11.2021 15:30:21
Период подачи заявок:
18.11.2021 15:30:21 - 22.11.2021 15:30:00
18.11.2021 15:30:21 - 22.11.2021 15:30:00