- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Servicii de tipărire a formularelor tipizate de declarații vamale în detaliu tip 1A și 1B
Servicii de tipărire a formularelor tipizate de declarații vamale în detaliu tip 1A și 1B
Servicii de tipărire a formularelor tipizate de declarații vamale în detaliu tip 1A și 1B
Информация о заказчике
Название
Centrul de Tehnologii Informaționale în Finanțe
Фискальный код / IDNO
1005600036924
Адрес
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Constantin Tănase, 7
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.11.2021 17:15:26
Последнее изменение
17.11.2021 13:59:20
MTender ID
Код CPV
79800000-2
-
Servicii tipografice şi servicii conexe
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Servicii de tipărire a formularelor tipizate de declarații vamale în detaliu
Servicii de tipărire a formularelor tipizate de declarații vamale în detaliu
Статус
Активный
Оценочная стоимость
361000 MDL
ID
711f4e3b-0502-4817-a92c-8c16c05f7f8e
Минимальный шаг
3610
Срок действия договора
От 01.01.2022 17:22:21 До 30.12.2022 17:22:21
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 08.12.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
documentația standard privind realizarea achiziției publice de servicii.docx
-
Документация атрибуции
16.11.2021 17:23:20
Din ce considerente este stabilita suma estimata? Ajunge numai pentru a procura materiale, iar restul cheltuielilor salarii, energie electrica, incalzire s.a.m.d.?
18.11.2021 09:36
Ответ на разъяснение: Buna dimineața. La calcularea valorii estimative a achiziției s-au luat în considerare prețurile anului 2021. Dvs propuneți prețurile care le considerați și dacă vor fi rezonabile și argumentate vor fi luate în calcul.
Spuneți vă rog, din câte foi va fi formată declaratia? Doar 4 sau vor fi cu 6, cu 8 foi?
18.11.2021 15:35
Ответ на разъяснение: Declaratia primara- 4 foi (5 pagini,) 1 pagina detine tabel pe verso. Declaratia complementara- 4 foi (4 pagini)- pe verso tipar nu detine.
Название лота : Servicii de tipărire a formularelor tipizate de declarații vamale în detaliu
361000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
361,000.00
MDL
Период разъяснений:
16.11.2021 17:23:20 - 26.11.2021 18:00:00
16.11.2021 17:23:20 - 26.11.2021 18:00:00
Период подачи заявок:
26.11.2021 18:00:00 - 07.12.2021 18:00:00
26.11.2021 18:00:00 - 07.12.2021 18:00:00