- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de reparație curente a acceselor şi a trotuarelor în curţile de bloc din sectorul Buiucani, municipiul Chişinău ”
Lucrari de reparatiel
Lucrari de reparatiel
Информация о заказчике
Название
Direcţia generală transport public şi căi de comunicaţie
Фискальный код / IDNO
1007601009657
Адрес
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. S.Lazo,18 mun. Chişinău
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.11.2021 17:12:56
Последнее изменение
27.01.2022 19:00:24
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de reparație curente a acceselor şi a trotuarelor în curţile de bloc din sectorul Buiucani, municipiul Chişinău ”
Lucrari de reparatie curenta
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость
5000000 MDL
ID
1a85bd0a-74fa-448d-adb9-aadbf3e2ae36
Минимальный шаг
100000
Срок действия договора
От 10.01.2022 17:20:37 До 30.06.2022 16:20:37
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 30.11.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
documentatia_standard_lucrari buiucani 16.11.2021.semnat.pdf
-
Документация атрибуции
16.11.2021 17:26:11
Buna ziua, dvs ați indicat în
p.12. Termenul de valabilitate a contractului: 01.07.2021 ??? Vă rugăm să modificati anuțul pentru acest punt.
17.11.2021 10:13
Ответ на разъяснение: Cerem scuze! Este vorba de 01.07.2022. Multumim pentru intrtebare!
Bună ziua. Criteriul de atribuire în SIA RSAP MTender nu coincide cu criteriul de atribuire din documentația de atribuire. Revizuiți criteriul de atribuire ca să coincidă peste tot.
17.11.2021 11:00
Ответ на разъяснение: Criteriul de atribuire este indicat "Pretul cel mai scazut".
Buna ziua, de ce optati pentru licitatie electronica la lucrari?
24.11.2021 11:16
Ответ на разъяснение: Pentru ca avem acest drept.
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
5,000,000.00
MDL
Период разъяснений:
16.11.2021 17:26:11 - 26.11.2021 18:13:55
16.11.2021 17:26:11 - 26.11.2021 18:13:55
Период подачи заявок:
26.11.2021 18:13:55 - 29.11.2021 18:13:55
26.11.2021 18:13:55 - 29.11.2021 18:13:55