- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrari de reparatie a unui sector de drum in s.Mingir,r-ul Hincesti,(str.Hotarului)
Lucrari de reparatie a unui sector de drum in s.Mingir,r-ul Hincesti,(str.Hotarului)
Lucrari de reparatie a unui sector de drum in s.Mingir,r-ul Hincesti,(str.Hotarului)
Информация о заказчике
Название
Primaria Mingir
Фискальный код / IDNO
1007601005693
Адрес
5345,
MOLDOVA,
s.Mingir,
Hînceşti,
pr Mingir
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.11.2021 16:50:23
Последнее изменение
22.11.2021 19:37:17
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrari de reparatie a unui sector de drum in s.Mingir,r-ul Hincesti,(str.Hotarului)
Lucrari de reparatie a unui sector de drum in s.Mingir,r-ul Hincesti,(str.Hotarului)
Статус
Активный
Оценочная стоимость
367747.03 MDL
ID
953f47d3-e398-42c2-a5b2-c44fa6628823
Документы процедуры покупки
Buna seara. In caietul de sarcini nu sunt incluse lucrari de cofrare a constructiilor rutiere din beton rutier de ciment la fel si executarea rusturilor.
23.11.2021 18:33
Ответ на разъяснение: În caietul de sarcini actualizat, la poz.16, Cod resurse CB01B sunt incluse cofraje a construcțiilor și la poz.20 Cod resurse RpDB13A - executarea rosturilor. Vă mulțumesc.
Название лота : Lucrari de reparatie a unui sector de drum in s.Mingir,r-ul Hincesti,(str.Hotarului)
367747.03 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
367,747.03
MDL
Период разъяснений:
16.11.2021 17:19:37 - 02.12.2021 11:00:00
16.11.2021 17:19:37 - 02.12.2021 11:00:00
Период подачи заявок:
02.12.2021 11:00:00 - 05.12.2021 11:00:00
02.12.2021 11:00:00 - 05.12.2021 11:00:00