- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de reparație la fațada Casei de Cultură s. Zubrești, r-nul Strășeni
Lucrări de reparație la fațadă
Lucrări de reparație la fațadă
Информация о заказчике
Название
Primăria Zubrești
Фискальный код / IDNO
1008601000329
Адрес
3739,
MOLDOVA,
s.Zubreşti,
Străşeni,
str. Stefan cel Mare 2
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.11.2021 16:47:47
Последнее изменение
16.11.2021 21:50:51
MTender ID
Код CPV
45212000-6
-
Lucrări de construcţii de clădiri destinate activităţilor de recreere, sportive, culturale, de cazare şi restaurante
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de reparație la fațada Casei de Cultură s. Zubrești, r-nul Strășeni
Lucrări de reparație la fațada
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Lucrări de reparație la fațada Casei de Cultură s. Zubrești, r-nul Strășeni
491105.6 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
491,105.60
MDL
Период разъяснений:
16.11.2021 21:50:51 - 22.11.2021 18:00:00
16.11.2021 21:50:51 - 22.11.2021 18:00:00
Период подачи заявок:
22.11.2021 18:00:00 - 25.11.2021 18:00:00
22.11.2021 18:00:00 - 25.11.2021 18:00:00