- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
1. Pîine din făină de grîu de cal.I (pentru U.M. din mun. Bălţi); 2. Pîine din făină de grîu de cal.I (pentru U.M. din s. Bulboaca, r-nul Anenii Noi); 3. Pîine din amestec de făină de grîu şi făină de secară (pentru U.M. din s. Bulboaca, r-nul Anenii Noi); 4. Orez şlefuit.
Информация о заказчике
Название
Фискальный код / IDNO
Адрес
Веб-сайт
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
Последнее изменение
MTender ID
Код CPV
Тип процедуры
Критерий оценки
Список партий
Название лота : Pîine din făină de grîu de cal.I (pentru U.M. din mun. Bălţi)
Conform cerinţelor: Legea 279/2017, Legea 306/2018 și HG 775/2007. Produsele de panificaţie, după obţinerea indicilor de calitate şi de inofensivitate vor fi ambalate și etichetate individual. Livrarea se va efectua cu transportul vînzătorului la comanda cumpărătorului la depozitele alimentare ale unităţilor militare din mun. Bălţi: 1. Brigada 1 infanterie motorizată (mun. Bălţi, str.31 August 24); 2. Spitalul clinic militar central (filiala Bălți) - (mun. Bălţi, str. Ștefan cel Mare 112); 3. Centrul de instruire a Bg1IM (Poligon) – raionul Sîngerei comuna Seciul Nou (șoseaua Florești). Termen de livrare, pe parcursul lunilor noiembrie - decembrie, anul 2021.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 26.11.2021 16:30:16 До 25.12.2021 16:30:16
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 23.11.2021 14:00:00
Название лота : Pîine din făină de grîu de cal.I (pentru U.M. din s. Bulboaca, r-nul Anenii Noi)
Conform cerinţelor: Legea 279/2017, Legea 306/2018 și HG 775/2007. Produsele de panificaţie, după obţinerea indicilor de calitate şi de inofensivitate vor fi ambalate și etichetate individual. Livrarea se va efectua cu transportul vînzătorului la comanda cumpărătorului la depozitul alimentar a unităţii militare „Batalion de instrucție - baza de instruire Bulboaca” din s. Bulboaca, r-nul Anenii Noi. Termen de livrare, pe parcursul lunilor noiembrie - decembrie, anul 2021.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 26.11.2021 16:32:38 До 25.12.2021 16:32:38
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 23.11.2021 14:18:30
Название лота : Pîine din amestec de făină de grîu şi făină de secară (pentru U.M. din s. Bulboaca, r-nul Anenii Noi)
Conform cerinţelor: Legea 279/2017, Legea 306/2018 și HG 775/2007. Produsele de panificaţie, după obţinerea indicilor de calitate şi de inofensivitate vor fi ambalate și etichetate individual. Livrarea se va efectua cu transportul vînzătorului la comanda cumpărătorului la depozitul alimentar a unităţii militare „Batalion de instrucție - baza de instruire Bulboaca” din s. Bulboaca, r-nul Anenii Noi. Termen de livrare, pe parcursul lunilor noiembrie - decembrie, anul 2021.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 26.11.2021 16:37:57 До 25.12.2021 16:37:57
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 23.11.2021 14:37:00
Название лота : Orez şlefuit
Orez şlefuit - sub formă de boabe întregi de calitatea I Conform cerinţelor: Legea nr.306/2018 și Legea nr.279/2017, HG nr.291/2014, HG nr.520/2010, HG nr.1191/2010 și GOST-ul 6292-93. Ambalaj: Saci de polipropilenă 25-50 kg. Condiţii de livrare a mărfii: - livrarea se va efectua cu transportul vânzătorului la comanda cumpărătorului, la depozitul Secţiei alimentare (Depozit alimentar) în garnizoana Chişinău, în perioada noiembrie – 20 decembrie, anul 2021, în zilele de marţi, miercuri şi joi, de la ora 09:00 până la ora 16:00, în cantităţi conform cererii şefului Secţiei alimentare, remise la adresa electronică (operatorii economici participanţi la procedura de achiziţie, vor indica în ofertă – F4.1 adresa de e-mail, la care vor fi primite comenzile). - la livrare se va prezenta, pentru fiecare partidă, copia certificatului de inofensivitate confirmată prin ştampila umedă a solicitantului certificatului şi a Ofertantului.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 26.11.2021 16:39:31 До 25.12.2021 16:39:31
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 23.11.2021 14:55:30
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС16.11.2021 16:55:38 - 18.11.2021 17:00:00
18.11.2021 17:00:00 - 22.11.2021 18:00:00