- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Furnizarea gazelor naturale 24/24 ore, conform necesităților Serviciului Fiscal de Stat pentru anul 2022, în conformitate cu Anexa nr.1 la anunțul de participare. Serviciile de furnizare gazelor naturale urmează a fi prestate în conformitate cu Legea nr. 108/2016 cu privire la gazele naturale, Legea nr. 174/2017 cu privire la energetică, Regulamentul privind furnizarea gazelor naturale, aprobat prin Hotărârea ANRE nr.113/2019.
Информация о заказчике
Название
Фискальный код / IDNO
Адрес
Веб-сайт
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
Последнее изменение
MTender ID
Код CPV
Тип процедуры
Критерий оценки
Список партий
Название лота : Furnizarea gazelor naturale pentru anul 2022
Furnizarea gazelor naturale 24/24 ore, conform necesităților Serviciului Fiscal de Stat pentru anul 2022, în conformitate cu Anexa nr.1 la anunțul de participare. Serviciile de furnizare gazelor naturale urmează a fi prestate în conformitate cu Legea nr. 108/2016 cu privire la gazele naturale, Legea nr. 174/2017 cu privire la energetică, Regulamentul privind furnizarea gazelor naturale, aprobat prin Hotărârea ANRE nr.113/2019.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Документы процедуры покупки
ANUNȚ DE PARTICIPARE IN FORMAT PDF
Приглашение на участие
16.11.2021 16:42:37
ANEXA NR.1 LA ANUNȚUL DE PARTICIPARE ÎN FORMAT WORD
Технические характеристики
16.11.2021 16:42:37
DOCUMENTAȚIA STANDARD ÎN FORMAT WORD
Документация атрибуции
16.11.2021 16:42:37
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС16.11.2021 16:42:37 - 26.11.2021 18:00:00
26.11.2021 18:00:00 - 01.12.2021 17:00:00