- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Servicii de preparare a mîncării pentru anul 2022
Servicii de preparare a mîncării (servicii de catering) pentru anul 2022
Servicii de preparare a mîncării (servicii de catering) pentru anul 2022
Информация о заказчике
Название
Centrul de Asistenta si Protectie a VPVTFU
Фискальный код / IDNO
1008601000905
Адрес
MD-2062,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Burebista 93
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
CAP Centrul de Asistenta si Protectie a VPVTFU
Контактный телефон
022-92-24-60
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
16.11.2021 16:17:42
Последнее изменение
16.11.2021 17:53:39
MTender ID
Код CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Servicii de preparare a mîncării pentru anul 2022
Servicii de preparare a mîncării (servicii de catering) pentru anul 2022
Статус
Активный
Оценочная стоимость
290150 MDL
ID
f5f3137c-d09b-4ad4-9037-2d818811ca60
Минимальный шаг
2901.5
Срок действия договора
От 26.11.2021 16:46:16 До 30.12.2021 16:46:16
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 25.11.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
va rog frumos sa specificati daca s livrarea bucatelor se presupune in caserole de unica folosinta sau in containere din inox ?
18.11.2021 10:01
Ответ на разъяснение: buna ziua, livrarea bucatelor se va efectua in containere din inox.
Название лота : Servicii de preparare a mîncării pentru anul 2022
290150 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
290,150.00
MDL
Период разъяснений:
16.11.2021 16:46:55 - 21.11.2021 1:00:00
16.11.2021 16:46:55 - 21.11.2021 1:00:00
Период подачи заявок:
21.11.2021 1:00:00 - 24.11.2021 18:00:43
21.11.2021 1:00:00 - 24.11.2021 18:00:43