- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Produse alimentare pentru bolnavii cu tuberculoză pentru anul 2022 a IMSP SR Nisporeni
Procurarea produselor alimentare pentru bolnavii cu tuberculoză pentru anul 2022 a IMSP SR Nisporeni , se exclude tutun și băuturi alcoolice. Operatorii economici să fie din localitate pentru comoditatea bolnavilor.
Procurarea produselor alimentare pentru bolnavii cu tuberculoză pentru anul 2022 a IMSP SR Nisporeni , se exclude tutun și băuturi alcoolice. Operatorii economici să fie din localitate pentru comoditatea bolnavilor.
Информация о заказчике
Название
IMSP SR Nisporeni
Фискальный код / IDNO
1003609150340
Адрес
6401,
MOLDOVA,
or.Nisporeni,
Nisporeni,
str. Toma Ciorba 5
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.11.2021 16:07:43
Последнее изменение
18.11.2021 11:32:12
MTender ID
Код CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Produse alimentare pentru bolnavii cu tuberculoză pentru anul 2022
Produse alimentare pentru bolnavii cu tuberculoză pentru anul 2022Procurarea produselor alimentare pentru bolnavii cu tuberculoză pentru anul 2022 a IMSP SR Nisporeni, se exclude tutun și băuturi alcoolice. Operatorii economici să fie din localitate pentru comoditatea bolnavilor.
Статус
Активный
Оценочная стоимость
450000 MDL
ID
0c4984d2-85e3-485c-9988-45b865fb0a44
Минимальный шаг
4500
Срок действия договора
От 01.01.2022 3:00:00 До 31.12.2022 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 26.11.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Produse alimentare pentru bolnavii cu tuberculoză pentru anul 2022
450000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
450,000.00
MDL
Период разъяснений:
16.11.2021 16:13:33 - 22.11.2021 11:00:00
16.11.2021 16:13:33 - 22.11.2021 11:00:00
Период подачи заявок:
22.11.2021 11:00:00 - 25.11.2021 11:00:00
22.11.2021 11:00:00 - 25.11.2021 11:00:00