- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Reactive și consumabile de laborator
Информация о заказчике
Название
Фискальный код / IDNO
Адрес
Веб-сайт
Контактное лицо
Имя Фамилия
Контактный телефон
Fax
Данные покупки
Дата публикации
Последнее изменение
MTender ID
Код CPV
Тип процедуры
Критерий оценки
Список партий
Название лота : Combi 8, pentru analizatorul de urină Mission U120, Acon Laboratoriea, USA. Sistem închis
Combi 8, pentru analizatorul de urină Mission U120, Acon Laboratoriea, USA. Sistem închis
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Pap Stain EA 50-, 1 litru
Pap Stain EA 50-, 1 litru
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Pap Stain OG 6-, 1 litru
Pap Stain OG 6-, 1 litru
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : DPX mounting medium-(xilen), 1 litru
DPX mounting medium-(xilen), 1 litru
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Haematoxylin stain, 1 litru
Haematoxylin stain, 1 litru
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Histanol 100%, 1 litru
Histanol 100%, 1 litru
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lamele 50x20cm
Lamele 50x20cm
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Cutii pentru păstrarea frotiurilor efectuate, set 100 lame
Cutii pentru păstrarea frotiurilor efectuate, set 100 lame
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Xelen pentru histologii, 5 litri
Xelen pentru histologii, 5 litri
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Hemoglobin Drabkin
Hemoglobin Drabkin
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Albastru de metilen, 1%
Albastru de metilen, 1%
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Eprubeta sterilă cu capac de tip Lyiet (după autor) cu activator, vacumată, în stativ
Eprubeta sterilă cu capac de tip Lyiet (după autor) cu activator, vacumată, în stativ
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Hîrtie de filtru
Hîrtie de filtru
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Set pentru colorarea frotiurilor după tip Nilson (după autor), set - 500ml
Set pentru colorarea frotiurilor după tip Nilson (după autor), set - 500ml
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Capilar
Capilar
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Test individual de depistare a sîngelului ocult în materii fecale, în casetă
Test individual de depistare a sîngelului ocult în materii fecale, în casetă
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Determinarea calitativă a AG în masele fecale a Helicobacter Pilori, test rapid în casetă
Determinarea calitativă a AG în masele fecale a Helicobacter Pilori, test rapid în casetă
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Plăci pentru determinarea grupelor sanguine
Plăci pentru determinarea grupelor sanguine
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Slaid pentru examinarea sedimentului urinar
Slaid pentru examinarea sedimentului urinar
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lame bine șlefuite, 75x25mm, nesterile, ambulate cite 50-100 buc, grosimea 1,2mm, margina pentru enumeritare
Lame bine șlefuite, 75x25mm, nesterile, ambulate cite 50-100 buc, grosimea 1,2mm, margina pentru enumeritare
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Termohîrtie
Termohîrtie
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Troponine
Troponine
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Soluție pentru colectarea reticulocite, ambalaj 50-60ml
Soluție pentru colectarea reticulocite, ambalaj 50-60ml
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Container pentru transportarea probelor biologice, volum 8 litri
Container pentru transportarea probelor biologice, volum 8 litri
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Eprubeta cu clod activator pentru separarea cît mai rapidă a serului, din plastic bine transparent, vacumată, vidată, fără gel, fără granule, 4ml, cu eticheta, 10x75mm, Cetrificat CE;
Eprubeta cu clod activator pentru separarea cît mai rapidă a serului, din plastic bine transparent, vacumată, vidată, fără gel, fără granule, 4ml, cu eticheta, 10x75mm, Cetrificat CE;
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Ac bilateral pentru recoltarea sângelui venos, 22G-0,7mm
Ac bilateral pentru recoltarea sângelui venos, 22G-0,7mm
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Holter - suport pentru ac la recoltarea sângelui venos
Holter - suport pentru ac la recoltarea sângelui venos
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Container pentru materii fecale, din plastic, cu lopațica, nesteril
Container pentru materii fecale, din plastic, cu lopațica, nesteril
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Pipete Paster, 1ml, nesterile
Pipete Paster, 1ml, nesterile
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Eprubeta K3EDTA vacumată (vidată) volum 5ml cu eticheta
Eprubeta K3EDTA vacumată (vidată) volum 5ml cu eticheta
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Metanol în ambalaj
Metanol în ambalaj
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Silitra
Silitra
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Eprubete tip K3 EDTA 1ml cu capac şi etichetă, 12x84 mm, în stativ, vacumată
Eprubete tip K3 EDTA 1ml cu capac şi etichetă, 12x84 mm, în stativ, vacumată
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Alanine Aminotransferase IFCC (ALTL IFCC, 500T), ambalaj standard pentru aparatul Cobas 6000 sistem închis, set cu nr de teste de 500
Alanine Aminotransferase IFCC (ALTL IFCC, 500T), ambalaj standard pentru aparatul Cobas 6000 sistem închis, set cu nr de teste de 500
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Assay Tips/Cups (Set Virfuri si pupite pentru probe si reactie), pentru Analizator Cobas 6000, Roche Diagnostics, Germania, sistem închis
Assay Tips/Cups (Set Virfuri si pupite pentru probe si reactie), pentru Analizator Cobas 6000, Roche Diagnostics, Germania, sistem închis
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : M-52D Diluent (20L×1)б pentru investigații hematologice, analizatorul hematologic automat BC-5150, Mindray, sistem închis
M-52D Diluent (20L×1)б pentru investigații hematologice, analizatorul hematologic automat BC-5150, Mindray, sistem închis
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Yumizen G PT liquid 4, 12x4ml
Yumizen G PT liquid 4, 12x4ml
Статус
Оценочная стоимость
ID
Документы процедуры покупки
-
Документация атрибуции
16.11.2021 12:39:15
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС16.11.2021 12:39:15 - 26.11.2021 13:00:07
26.11.2021 13:00:07 - 22.12.2021 13:00:00