- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Diverse produse alimentare pentru IET 214, 202 anul 2022
Информация о заказчике
Название
Фискальный код / IDNO
Адрес
Веб-сайт
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
Последнее изменение
MTender ID
Код CPV
Тип процедуры
Критерий оценки
Список партий
Название лота : Crupe de griș
Fară impurităţi. Pachet 1 kg, roada anului 2021. Produsul la data livrări să nu fie expirat mai mult 1/3 din termenul de valabilitate. Standard: HG nr.68 din 29.01.2009. Acte ce denota calitatea produsului: Acte ce confirma calitatea produsului: - Certificat de inofensivitate; Certificat de calitate; livrarea 2 ori / saptamina
Название лота : Orez slefuit c/s
Rotund, şlefuit, curat, fără impurităţi. Ambalaj:pachet de 1 kg, roada anului 2021. Produsul la data livrări să nu fie expirat mai mult 1/3 din termenul de valabilitate. Standard: HG. 291 din 22.04.2014. Acte ce confirma calitatea produsului: - Certificat de inofensivitate; Certificat de calitate; livrarea 1 / saptamina
Название лота : Hrișcă (boabe întregi)
Curată, bob întreg, fără impurităţi, roada anului 2021. GOST 5550-74. Acte ce denota calitatea produsului: Produsul la data livrări să nu fie expirat mai mult 1/3 din termenul de valabilitate. Certificat de inofensivitate. Ambalaj:Pachet de 1 kg Livrarea: Două ori pe lună
Название лота : Crupe de mei
Curată, fără impurităţi. Pachet 1 kg, roada anului 2021. Produsul la data livrări să nu fie expirat mai mult 1/3 din termenul de valabilitate. Standard: GOST 572-60 Acte ce denota calitatea produsului: Acte ce confirma calitatea produsului: - Certificat de inofensivitate; Certificat de calitate; Livrarea: Două ori pe lună
Название лота : Crupe de orz
Curată, fără impurităţi. Pachet 1 kg, roada anului 2021. Produsul la data livrări să nu fie expirat mai mult 1/3 din termenul de valabilitate. Standard: HG nr.202 din 11.03.2009 Acte ce denota calitatea produsului: Acte ce confirma calitatea produsului: - Certificat de inofensivitate; Certificat de calitate; Livrarea: Două ori pe lună
Название лота : Crupe de grîu
Curată, bob întreg, fără impurităţi, roada anului 2021. GOST 5550-74. Acte ce denota calitatea produsului: Produsul la data livrări să nu fie expirat mai mult 1/3 din termenul de valabilitate. Certificat de inofensivitate. Ambalaj:Pachet de 1 kg Livrarea: Două ori pe lună
Название лота : Fulgi de ovăs
Curat, fără impurităţi. Ambalaj:pachet 1 kg, roada anului 2020. Produsul la data livrări să nu fie expirat mai mult 1/3 din termenul de valabilitate. Standard: HG.202 din 11.03.2009, GOST 21149-93; Acte ce denota calitatea produsului: Acte ce confirma calitatea produsului: - Certificat de inofensivitate; Certificat de calitate; Livrarea: Două ori pe lună
Название лота : Arpacas
Curat, fără impurităţi. Ambalaj:pachet 1 kg, roada anului 2020. Produsul la data livrări să nu fie expirat mai mult 1/3 din termenul de valabilitate. Standard: STAS-PT MD67- 38869887-005:2000p; Acte ce denota calitatea produsului: Acte ce confirma calitatea produsului: - Certificat de inofensivitate; Certificat de calitate; Livrarea: Două ori pe lună
Название лота : Crupe de porumb
Curată, fără impurităţi. Pachet 1 kg, roada anului 2021. Produsul la data livrări să nu fie expirat mai mult 1/3 din termenul de valabilitate. Standard:ГОСТ 6002-69; Acte ce denota calitatea produsului: Acte ce confirma calitatea produsului: - Certificat de inofensivitate; Certificat de calitate; Livrarea: Două ori pe lună
Название лота : Mazare uscata slefuita
Mazăre uscată boabe injumatatite, curată, fără impurităţi, roada anului 2021. Produsul la data livrări să nu fie expirat mai mult 1/3 din termenul de valabilitate. Ambalaj: Pachet de 1kg Standard: HG nr. 205 din 11.03.2009 Acte ce denota calitatea produselor: Acte ce confirma calitatea produsului: - Certificat de inofensivitate; Certificat de calitate; Livrarea: Două ori pe lună
Название лота : Fasole
Albe, curate, fără impurităţi, de mărime medie. Pachet 1 kg, roada anului 2021. Produsul la data livrări să nu fie expirat mai mult 1/3 din termenul de valabilitate. Standard: HG. 205 din 11.03.2009. Acte ce denota calitatea produsului: Acte ce confirma calitatea produsului: - Certificat de inofensivitate; Certificat de calitate; Livrarea: Două ori pe lună
Название лота : Zahar
Zahăr cristal friabil ambalat în pachet de 1kg, roada anului 2021. Produsul la data livrări să nu fie expirat mai mult 1/3 din termenul de valabilitate. Standard: HG. 774 din 03.07.2007. Acte ce denota calitatea produsului: Acte ce confirma calitatea produsului: - Certificat de conformitate; Livrarea: Două ori pe lună
Название лота : faina de griu c/s
Făină de gîu albă fără impurități, pentru panificație, de calitate superioară. Pachet 2 kg, roada anului 2021. Produsul la data livrări să nu fie expirat mai mult 1/3 din termenul de valabilitate. Standard: HG nr. 68 din 29.01.2009 Acte ce denota calitatea produselor: Certificat de inofensivitate; Certificat de calitate; Raport de încercări; Livrarea: Două ori pe lună
Название лота : Paste fainoase (fedea,taitei)
La fierbere produsul trebuie să fie elastic, să nu-și piardă forma, să nu se lipească. Ambalat în pachet de 1kg. Produsul la data livrări să nu fie expirat mai mult 1/3 din termenul de valabilitate. Standard: HG. nr 775 din 03.07.2007. Acte ce denota calitatea produsului: Certificat de inofensivitate; Certificat de calitate; Livrarea: Două ori pe lună
Название лота : Paste făinoase, diferite figurine
Paste făinoase, grupa A extra, diferite figuri aspect sticlos, uniform cu nuanță crem-gălbuie. La fierbere produsul trebuie să nu fie elstic, să nu-și piardă forma, să nu se lipiască. Ambalat în pachet de 1kg- 5kg. Produsul la data livrări să nu fie expirat mai mult 1/3 din termenul de valabilitate. Standard: HG. nr 775 din 03.07.2007. Acte ce denota calitatea produsului: - Certificat de inofensivitate; Certificat de calitate; Livrarea: Două ori pe lună
Название лота : Șold de pui, dezosat
Șold de pui, dezosat, refriferat fără corpuri străine, fără mirosuri străine, să nu prezinte semen de alterare.Ambalată în casserole ermetice a câte 1-2 kg. Se livrează cu transport care necesită regim termic special Standard de referinșă: H.G. nr.773 din 02.10.2013 ; Acte ce denota calitatea produsului: Certificat sanitar-veterinar; certificat de conformitatea/ declarație de conformitate; certificate de calitate; Autorizație sanitar veterinară a abatorului sau contract de prestare a serviciilor de abatorizare; Contract pentru executarea investigațiilor de laborator; Certificat ISO; Livrarea:Două ori / săptămînă; luni și miercuri
Название лота : Piept de pui, refrigerat
Piept de pui fără os, refrigerat, fără corpuri străine, fără mirosuri străine, aspect roz, să nu prezinte semen de alterare.Ambalat separat în caserole ermetic 1-2 kg. Se livrează cu transport care necesită regim termic special. Standard : H.G. nr.773 din 02.10.2013. Acte ce denota calitatea produsului: Certificat sanitar-veterinar; certificat de conformitatea/ declarație de conformitate; certificate de calitate; Autorizație sanitar veterinară a abatorului sau contract de prestare a serviciilor de abatorizare; Contract pentru executarea investigațiilor de laborator; Certificat ISO; Livrarea: Două ori / săptămînă; luni și miercuri
Название лота : Pulpă de vită, dezosată, refrigerată (de animale tinere)
Pulpă de vită, refrigerată, de animale tinere, fără tendoane, fără corpuri străine, aspect roz asemenea cărnii proaspete caracteristic speciei, ambalată în caserole ermetice 1-4 kg. Calitatea superioară Se livrează cu transport ce necesită regim termic special. Standard de referință: H.G nr.696 din 04.08.2010, HG nr.1406 din 10.12.2008 Acte ce denota calitatea produsului: Certificat sanitar-veterinar; certificat de conformitatea/ declarație de conformitate; certificate de calitate; Autorizație sanitar veterinară a abatorului sau contract de prestare a serviciilor de abatorizare; Contract pentru executarea investigațiilor de laborator; Certificat ISO; Livrarea:O dată în săptămănă
Название лота : Pulpă de curcan, refrigerat
Pulpă de curcan refrigerat, fără piele, dezosat, ambalaj în vid a cîte 1-1,5 kg. De culoare roz uniformă, cu miros caracteristic cărnii proaspete, fără mirosuri straine sau neplacute. Cu caracteristici organoleptice specifice cărnii proaspete. Standard de referință: H.G. nr.696 din 04.08.2010. Acte ce denota calitatea produsului: Certificat de conformitate/ declarație de conformitate, certificate de calitate, certificate sanitar veterinar, Certificat ISO, Contract pentru executarea investigațiilor de laborator; Livrarea:Odată în săptămână
Название лота : Fileu de pește, neglazurat.
Fileu de pește ,,merluccius hubbsi” , neglazurat (fără gheață) fără piele, greutatea 120-200 gr/bucata. Se livrează cu transport care necesită regim termic special. Abalat a cite 2-5 kg în politilenă și cutii de carton; Standart de referință:HG 435 din 28.05.2010, ГОСТ 3948-90; ГОСТ 3848-2016; La preambalarea produsului se va ține cont de prevederile stipulate în Legea nr.296/2017 și Legea nr.279/2017, art.8; Legea nr.306/2018; Acte ce denotă calitatea produsului: certificat sanitar-veterinar, certificat de conformitate/ declarație de conformitate; certificate de calitate; Certificat ISO; Livrarea:Două ori în săptămână
Название лота : Unt de vaci țărănesc, 82,5%
Unt de vaci țărănesc, cu grăsimea 82.5%, fără adaos de grăsimi vegetale, de culoare albă pînă la galbenă, omogenă în toată masa. Ambalat pachet de 200gr. Produsul la data livrări să nu fie expirat mai mult 1/3 din termenul de valabilitate. Se livrează cu transport special pentru lactate, cu regim termic special. Standard: HG nr. 158 din 07.03.2019 Acte ce denota calitatea produsului: - Acte ce denota calitatea produsului: certificat de conformitate/ declarație de conformitate; Certificat sanitar-veterinar; certificate de calitate Contract pentru executarea investigațiilor de laborator; Certificat ISO. Livrarea: Două ori în săptămănă
Название лота : Lapte 2.5%, pasteurizat
Lapte 2,5%, pasteurizat, în pachete, nedeteriorat, omogen fără sediment, fără miros și gust străin, necaracteristic laptelui proaspăt., fără grăsimi vegetale. Produsul la data livrări să nu fie expirat mai mult 1/3 din termenul de valabilitate. Ambalat în pachet de polietilenă 1litru. Se livrează cu transport special pentru lactate, cu regim termic special Standard: HG nr. 158 din 07.03.2019; Acte ce denota calitatea produsului: certificat de conformitate/ declarație de conformitate; Certificat sanitar-veterinar; certificate de calitate Contract pentru executarea investigațiilor de laborator; Certificat ISO; Livrarea: Zilnic
Название лота : brinza de vaci 9 %
Brînză proaspătă 9% grăsime, fără gust și miros străin, fără grăsimi vegetale.Ambalaj 0,5-1 kg. Produsul la data livrări să nu fie expirat mai mult 1/3 din termenul de valabilitate. Se livrează cu transport special pentru lactate, cu regim termic special Standard: HG nr. 158 din 07.03.2019. Acte ce denota calitatea produsului: - Acte ce denota calitatea produsului: certificat de conformitate/ declarație de conformitate; Certificat sanitar-veterinar; certificate de calitate Contract pentru executarea investigațiilor de laborator; Certificat ISO Livrarea: Două ori în săptămănă
Название лота : Smîntînă proaspătă 15% grăsime
Smîntînă proaspătă 15%, fără grăsimi vegetale, omogenă, potrivit de densă, de culoare albă cu nuanță de cremă, uniformă în toată masa. Ambalaj 350 – 500 gr. Produsul la data livrări să nu fie expirat mai mult 1/3 din termenul de valabilitate. Se livrează cu transport special pentru lactate, cu regim termic special. Standard: HG nr. 158 din 07.03.2019 Acte ce denota calitatea produsului: - Acte ce denota calitatea produsului: certificat de conformitate/ declarație de conformitate; Certificat sanitar-veterinar; certificate de calitate Contract pentru executarea investigațiilor de laborator; Certificat ISO. Livrarea: Două ori în săptămănă
Название лота : Brînză cu cheag semitare , grăsimea 45%
Brânză cu semitare grăsimea 45%, fără adaos de grăsimi vegetale, acoperit cu compoziție de parafină, culoarea alb-galben deschis, produs proaspăt. Conținutul de apă raportat la substanța degresată 54-69%. Produsul la data livrări să nu fie expirat mai mult 1/3 din termenul de valabilitate. Se livrează cu transport special pentru lactate, cu regim termic special Ambalat cîte 1-5 kg Standard: HG nr. 158 din 07.03.2019., SM 218:2001. Acte ce denota calitatea produsului: - Acte ce denota calitatea produsului: certificat de conformitate/ declarație de conformitate; Certificat sanitar-veterinar; certificate de calitate Contract pentru executarea investigațiilor de laborator; Certificat ISO; Livrarea: O data în săptămănă
Название лота : Chefir, 2,5% grăsime
Ambalaj 0,5 litru, pachet polietelenă, fără grăsimi vegetale. Produsul la data livrări să nu fie expirat mai mult 1/3 din termenul de valabilitate. Se livrează cu transport special pentru lactate, cu regim termic special Standard: HG nr. 158 din 07.03.2019 Acte ce denota calitatea produsului: - Acte ce denota calitatea produsului: certificat de conformitate/ declarație de conformitate; Certificat sanitar-veterinar; certificate de calitate Contract pentru executarea investigațiilor de laborator; Certificat ISO Livrarea: Două ori în săptămănă
Название лота : Iaurt natural 2.6% grăsime
Iaurt natural, fără grăsimi vegetale, fără adaosuri de zahăr și fără îndulcitori artificiali ,în ambalaj de 0,500gr, pachet politelenă, cu procent de grăsime 2.6%. Produsul la data livrări să nu fie expirat mai mult 1/3 din termenul de valabilitate. Se livrează cu transport special pentru lactate, cu regim termic special Standard: HG nr. 158 din 07.03.2019. Acte ce denota calitatea produsului: - Acte ce denota calitatea produsului: certificat de conformitate/ declarație de conformitate; Certificat sanitar-veterinar; certificate de calitate Contract pentru executarea investigațiilor de laborator; Certificat ISO Livrarea: O data în săptămână
Название лота : Cartofi proaspeţi
Cartofi proaspeţi alungiţi cu greutatea nu mai puţin de 100gr/buc. Şi calibrul nu mai puţin de 50 mm în saci, calitativi, de mărime medie, nestricaţi. Livrarea: 2 ori/ săptămînă Standard de referinţă şi cerinţele: GOST 26545-85
Название лота : Morcov proaspăt
Morcov, nu mai puţin de 200 gr/buc. În saci, calitativi, de mărime medie, nestricaţi.Livrarea: 2 ori/ săptămînă Standard de referinţă şi cerinţele: GOST 26766-85
Название лота : Sfeclă roşie de masă
Sfeclă roşie de masă în saci, calitativi, de mărime medie (200-300 gr/buc),nestricaţi, Livrarea: 2 ori/ săptămînă Standard de referinţă şi cerinţele: GOST 26766-85
Название лота : Varză albă proaspătă
Varză albă proaspătă (cu greutatea nu mai puţin de 2 kg/buc) nu înfoiată. În saci, calitativă, de mărime medie, nestricată, 2 ori/ săptămînă Standard de referinţă şi cerinţele: GOST 26766-85
Название лота : Ceapă uscată
Ceapă uscată, nu mai puţin de 100gr/buc. În saci,calitativi,de mărime medie,nestricaţi.Livrarea: 2 ori/ săptămînă Standard de referinţă şi cerinţele: GOST 26768-85
Название лота : Bostan galben dulce
bostan galben dulce marime medie nestricat Livrarea: saptaminal
Название лота : Mere proaspete
fructe proaspete mere de marime medie nestricate, Livrarea: saptaminal
Название лота : Banane proaspete
banane proaspete de marime medie nestricate, Livrarea: Saptaminal
Название лота : Portocale proaspete
fructe proaspeteportocale de marime medie nestricate Livrarea: Saptaminal
Название лота : Lamii proaspete
fructe proaspete lamii de marime medie nestricate Livrarea: Saptaminal
Название лота : Mazare verde conservata
Verde conservata, amb. in Borcane 700gr., STAS-15842-90, Livrarea 1/ pe saptamina
Название лота : Suc din fructe tetrapac natural limpezit 1 litru
Suc natural 100% limpezit, fără zahăr, fără conținut de îndulcitori artificiali. Ambalat tetrapac/sticlă 1 litru, roada anuilui 2021. Produsul la data livrări să nu fie expirat mai mult 1/3 din termenul de valabilitate. Standard: HG. nr 1111 din 06.12.2010. Acte ce denota calitatea produsului: - Acte ce confirma calitatea produsului: - Certificat de inofensivitate; Certificat de calitate; Livrarea: Săptămînal
Название лота : Rosii in suc propriu
legume conservate rosii in suc Livrarea: Saptaminal in borcane de 2-3 litri
Название лота : Ulei rafinat
Vegetal din floarea soarelui rafinat , dezodorizat,amb. în butelii-sticle de 5 L , Standard de referinta-STAS - 1129-93, Livrarea 2/ pe saptamina
Название лота : Ulei nerafinat
Vegetal din floarea soarelui nerafinat , amb. în butelii-sticle de 5 L , Standard de referinta-STAS - 1129-93, Livrarea 2/ pe saptamina
Название лота : Sare iodata
Iodata granulata Amb.cutii de1kg , STAS -13830-97, Livrarea 1/ pe saptamina
Название лота : Ceai (infuzie) din plante
infuzie calitatea superioara ambalaj pach 100gr, , Livrarea 1/ pe saptamina
Название лота : ceai negru (infuzie) calitate superioară
Livrarea 1/ pe saptamina
Название лота : Cacao praf
Cacao pudră de calitate, ambalat pachet 100-200 gr. Produsul la data livrări să nu fie expirat mai mult 1/3 din termenul de valabilitate. Standard: HG nr.204 din 11.03.2009. Acte ce denota calitatea produselor: Acte ce confirma calitatea produsului: - Certificat de inofensivitate; Certificat de calitate; Livrarea: Două ori pe lună
Название лота : Fructe uscate diferite
Ambalaj de 1-5 kg, uscate, fără impurități fără fum, roada anului 2021. Produsul la data livrări să nu fie expirat mai mult 1/3 din termenul de valabilitate. Standart:HG nr.1523 din 29.12.2007, acte ce denota calitatea produsului:, Acte ce confirma calitatea produsului: - Certificat de inofensivitate; Certificat de calitate;livrare1/saptamina
Название лота : Ouă de gaina extra (60 gr)
Ouă de găină cu coajă întreagă, dură, nefisurată, fără pete sau pori vizibili , categoria A, cu greutatea nu mai puțin de 55-60 gr. În cutii speciale pentru produsul respective. Se livrează cu transport care necesită regim termic special. Standard: HG nr. 1208 din 27.10.2008 Acte ce denota calitatea produsului: - Pașaportul calității (eliberat de întreprinderea furnizor); - Certificat sanitar veterinar; certificate de conformitate/ declarație de conformitate; Livrarea: O dată în săptămână
Название лота : Pîine fortificată din făină de grîu de calitate superiaoră
Franzelă feliată, Produsul va conține următoarele componente: 1. Valori nutriționale pentru 100 g. de produs: - Valoarea energetică: 247,9 kcal/1038,0 kj - Grăsimi: 0,8 g. - Proteine:7,7 g. - Glucide: 51,1 g. 2. Caracteristici fizico-chimice pentru 100 g. de produs: - Fier : 2,2 mg. - acid folic : 0,1 mg. Se livrează cu transport special pentru produsele de panificație Ambalaj ermetic. Standard: H.G. 775 din 03.07.2007 Acte ce confirmă calitatea produselor: - Certificat de conformitate/ declarație de conformitate; Certificat de calitate; Certificat de inofensivitate (la făina de grîu. Certificat privind deținerea stocurilor de făină necesar îndeplinirii contractului de achiziție; - Raport a încercărilor de laborator; Certificat ISO Livrarea : Livrarea: Zilnic
Название лота : Pîine din făină integral feliata ambalata
Produsul va conține următoarele component: - Valoarea energetică: 223,2 kcal/934,5 kj - Grăsimi: 7,6 g. - Proteine:1,3 g. - Glucide: 45,8 g. Se livrează cu transport special pentru produsele de panificație Ambalaj ermetic. Standard: H.G. 775 din 03.07.2007 Acte ce confirmă calitatea produselor: - Certificat de conformitate/ declarație de conformitate; Certificat de calitate; Certificat de inofensivitate (la făina de grîu. Certificat privind deținerea stocurilor de făină necesar îndeplinirii contractului de achiziție; - Raport a încercărilor de laborator; Certificat ISO Livrarea: Zilnic
Название лота : Biscuiti fara margarina si grasimi hidrogenizate
Biscuiți din făină de grâu pe bază de ulei de floarea soarelui, fără grăsimi hidrogenizate, ulei de palmier, margarină, ambalat 2-2,5 kg. Produsul la data livrări să nu fie expirat mai mult 1/3 din termenul de valabilitate. Standard: H.G 775 din 03.07.2007 Acte ce confirmă calitatea produselor: - Certificat de inofensivitate, certificate de calitate.
Название лота : Covrigei
Covrigei din boabe de grîu dispersate, faină de grîu de calitate superioară cu ulei de floarea soarelui, bogat în fibre să nu conțină coloranți,, amiliotori, agenți de afinare și conservanți, fără grăsimi hidrogenizatete și margarină, cu un conținut scăzut de zahăr și sare. Ambalaj pachete 0,5-1 kg. Produsul la data livrări să nu fie expirat mai mult 1/3 din termenul de valabilitate. Standard: H.G 775 din 03.07.2007 Acte ce confirmă calitatea produselor: - Certificat de inofensivitate, certificate de calitate.
Название лота : Conopida de marime medie nestricate
conopida de marime medie nestricate, livrare2/luna
Название лота : Miez de nucă
Cu caracteristici organoleptice corespunzătoare, uscate suficient pînă la nivelul ce permite menţinerea calităţii produsului, lipsite de miros şi sau de gust străine,lipsite de defecte care să le facă improprii pentru consum, curate, lipsite de impurităţi minerale vizibile pe suprafaţa produsului sau organoleptic perceptibile, lipsite de impurităţi metalice, lipsite de corpuri străine vizibile care prezintă oarecare pericol pentru viaţa şi sănătatea copiilor, sînt excluse produsele atinse de putregai sau alteraţii care să le facă improprii consumului, lipsite de insecte sau acarieni, bucăți întregi. Ambalaj pachete 0,500-1 kg. Produsul la data livrări să nu fie expirat mai mult 1/3 din termenul de valabilitate. Standard: HG nr.174 din 02.03.2009. Acte ce denotă calitatea produselor: Acte ce confirma calitatea produsului: - Certificat de inofensivitate; Certificat de calitate; Roada anului 2021 Livrarea: Două ori pe lună
Название лота : Stafide
stafide, livrare2/luna ambalate in pachet de polietilena
Название лота : Seminte de susan
seminte de susan,livrare2/luna ambalate in pachet de polietilena
Название лота : Mac
mac, livrare2/luna ambalate in pachet de polietilena
Название лота : Vanilina
vanilina, livrare2/luna ambalate in pachet de polietilena
Название лота : Dovlecei
livrare2/saptamina
Название лота : Radacina de telina
radacina de telina,livrare1/saptamina
Название лота : Seminte de in macinate
seminte de in macinate, livrare2/luna ambalate in pachet de polietilena
Название лота : Seminte de floarea soarelui curatite
seminte de floarea soarelui curatite, livrare2/luna ambalate in pachet de polietilena
Название лота : Seminte de dovleac curatite
seminte de dovleac curatite,livrare2/luna ambalate in pachet de polietilena
Название лота : Gemuri diferite
,amb.Borcane 500gr. Standard de referinta-STAS -6929- 88, Livrarea 1/ pe saptamina
Название лота : Castraveti murati fara otet
Livrarea saptaminal; Standard de referinţă şi cerinţele: GOST 1633 borcane de 3 litri
Название лота : Pesmeti macinati
Livrarea: Saptaminal; Standard de referinţă şi cerinţele: GOST 30317- 95
Название лота : Porumb conservat
în borcane cu greutatea de pina la 500 gr , Livrarea 1/ pe saptamina
Название лота : Pasta de rosii
De 25%, calitatea I în borcane cu greutatea de 700 gr ,Standard de referinta- STAS-3343-89, Livrarea 1/ pe saptamina
Название лота : Drojdii praf
ambalat in pachete de 15 grame
Название лота : Mărar verde proaspat
livrare2/saptamina
Название лота : Pătrunjel verde proaspăt
livrare2/saptamina
Название лота : Păstări congelate
livrare1/saptamina
Название лота : Brocoli
livrare1/saptamina
Название лота : Roșii proaspete
livrare1/saptamina
Название лота : Castravei proaspeți
livrare1/saptamina
Название лота : Adrei dulci
livrare1/saptamina
Название лота : Varză de pekin
livrare1/saptamina
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС16.11.2021 12:29:26 - 26.11.2021 12:00:00
26.11.2021 12:00:00 - 07.12.2021 12:00:00