- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrarilor de executie in cadrul proiectului „Realizare lucrari de protectie impotriva dezastrelor provocate de inundatii ale paraurilor in comuna Stefan cel Mare din judetul Vaslui si comuna Gotesti din raionul Cantemir”
Lucrarilor de executie in cadrul proiectului „Realizare lucrari de protectie impotriva dezastrelor provocate de inundatii ale paraurilor in comuna Stefan cel Mare din judetul Vaslui si comuna Gotesti din raionul Cantemir”
Lucrarilor de executie in cadrul proiectului „Realizare lucrari de protectie impotriva dezastrelor provocate de inundatii ale paraurilor in comuna Stefan cel Mare din judetul Vaslui si comuna Gotesti din raionul Cantemir”
Информация о заказчике
Название
PRIMARIA COMUNEI GOTESTI
Фискальный код / IDNO
1007601004858
Адрес
7326,
MOLDOVA,
s.Goteşti,
Cantemir,
str. Stefan cel Mare nr.22
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.11.2021 11:32:18
Последнее изменение
14.12.2021 10:42:32
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrarilor de executie in cadrul proiectului „Realizare lucrari de protectie impotriva dezastrelor provocate de inundatii ale paraurilor in comuna Stefan cel Mare din judetul Vaslui si comuna Gotesti din raionul Cantemir”
Lucrarilor de executie in cadrul proiectului „Realizare lucrari de protectie impotriva dezastrelor provocate de inundatii ale paraurilor in comuna Stefan cel Mare din judetul Vaslui si comuna Gotesti din raionul Cantemir”
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость
6272978 MDL
ID
683de7ea-550d-433c-87f1-6870553c8ddb
Минимальный шаг
62729.78
Срок действия договора
От 01.04.2022 10:43:48 До 29.06.2022 10:43:48
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 03.01.2022 15:00:00
Документы процедуры покупки
Buna ziua
Cum am putea avea acces la proiectul de executie?
19.11.2021 13:47
Ответ на разъяснение: va adresati la Primarul comunei
Buna ziua, va rugam sa publicati rechizitele bancare
in vederea perfectarii garantiei prin transfer la contul autoritatii contractante,
multumim anticipat.
14.12.2021 10:41
Ответ на разъяснение: Licitația este anulată.
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
6,272,978.00
MDL
Период разъяснений:
16.11.2021 11:46:40 - 16.12.2021 10:41:21
16.11.2021 11:46:40 - 16.12.2021 10:41:21
Период подачи заявок:
16.12.2021 10:41:21 - 02.01.2022 10:41:21
16.12.2021 10:41:21 - 02.01.2022 10:41:21