- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Hîrtie specială
Hîrtie specială
Hîrtie specială
Информация о заказчике
Название
Centrul de Tehnologii Informaționale în Finanțe
Фискальный код / IDNO
1005600036924
Адрес
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Constantin Tănase, 7
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.11.2021 9:20:32
Последнее изменение
01.12.2021 11:18:17
MTender ID
Код CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Hîrtie specială
Hîrtie specială
Статус
Активный
Оценочная стоимость
4200000 MDL
ID
d79f85ab-8ca5-4837-b1a1-fc6907cfc92c
Минимальный шаг
21000
Срок действия договора
От 17.01.2022 9:00:00 До 30.12.2022 9:23:11
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 22.12.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
documentația standard pentru realizarea achiziției publice de bunuri - hîrtie specială.docx
-
Документация атрибуции
16.11.2021 10:51:56
anunț de participare (eng).pdf
Anunț de participare în limba engleză
Документация атрибуции
16.11.2021 14:03:11
Rugam sa atasati modelul de hartie cu holograma cu amplasarea si marimile hologramei in format PDF.
19.11.2021 15:08
Ответ на разъяснение: Buna ziua, s-a încarcat pdf. în documentația de atribuire
Buna ziua. Cum se poate de obtinut o mostra de hartie?
24.11.2021 11:39
Ответ на разъяснение: Buna ziua, mostra de hîrtie specială o puteți obține fizic doar în baza unei cereri scrise adresată președintelui grupului pentru achiziții și totodată prin declarație scrisă privind obligativitatea returnării mostrelor. Cererea se depune fizic în Serviciul achiziții publice pe adresa sediului central al IP CTIF din str. C. Tănase, 7, etaj 2 cab 203 (despre intenția de a ridica mostrele ne anunțați cu o zi inainte la tel indicat în sistem).
Название лота : Hîrtie specială
4200000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
4,200,000.00
MDL
Период разъяснений:
16.11.2021 9:24:29 - 06.12.2021 9:30:00
16.11.2021 9:24:29 - 06.12.2021 9:30:00
Период подачи заявок:
06.12.2021 9:30:00 - 21.12.2021 10:00:00
06.12.2021 9:30:00 - 21.12.2021 10:00:00