- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Servicii de asigurare obligatorie civilă auto RCA și asigurarea facultativă CASCO a autovehiculelor BNM
Servicii de asigurare obligatorie civilă auto RCA și asigurarea facultativă CASCO a autovehiculelor BNM
Servicii de asigurare obligatorie civilă auto RCA și asigurarea facultativă CASCO a autovehiculelor BNM
Информация о заказчике
Название
BANCA NAȚIONALĂ A MOLDOVEI
Фискальный код / IDNO
79592
Адрес
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Grigore Vieru, 1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
15.11.2021 18:01:37
Последнее изменение
15.11.2021 18:09:43
MTender ID
Код CPV
66500000-5
-
Servicii de asigurare şi de pensie
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lot 1: Servicii de asigurare obligatorie civilă auto RCA pentru autovehiculele BNM
Servicii de asigurare obligatorie civilă auto RCA pentru autovehiculele BNM
Название лота : Lot 2: Servicii de asigurare facultativă CASCO pentru autovehiculele BNM și asigurarea de accidente a pasagerilor și șoferilor
Servicii de asigurare facultativă CASCO pentru autovehiculele BNM și asigurarea de accidente a pasagerilor și șoferilor
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Lot 1: Servicii de asigurare obligatorie civilă auto RCA pentru autovehiculele BNM
30000 MDL
Название лота : Lot 2: Servicii de asigurare facultativă CASCO pentru autovehiculele BNM și asigurarea de accidente a pasagerilor și șoferilor
80000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
110,000.00
MDL
Период разъяснений:
15.11.2021 18:09:43 - 18.11.2021 18:00:00
15.11.2021 18:09:43 - 18.11.2021 18:00:00
Период подачи заявок:
18.11.2021 18:00:00 - 25.11.2021 12:00:00
18.11.2021 18:00:00 - 25.11.2021 12:00:00