- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Produse alimentare pentru anul 2022, conform necesitatilor Intreprinderii Municipale ”Gradina Zoologica”
Информация о заказчике
Название
Фискальный код / IDNO
Адрес
Веб-сайт
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
Последнее изменение
MTender ID
Код CPV
Тип процедуры
Критерий оценки
Список партий
Название лота : Ananas conservat 0,850gr/buc
ambalaj: cutii tinichea cu masa netă 850 gr, ananas în sirop.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 03.01.2022 3:00:00 До 31.12.2022 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 02.12.2021 11:00:00
Название лота : Crupe de grâu
calitatea superioară, ambalaj 1,0 kg
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 03.01.2022 3:00:00 До 31.12.2022 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 02.12.2021 11:18:30
Название лота : Crupe de mei
Crupe de mei, ambalat 1kg, calitate superioară.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 03.01.2022 3:00:00 До 31.12.2022 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 02.12.2021 11:37:00
Название лота : Crupe de porumb
Crupe de porumb ambalat 1kg, calitate superioară
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 03.01.2022 3:00:00 До 31.12.2022 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 02.12.2021 11:55:30
Название лота : Fructe uscate(stafide)
Stafide ambalate de producător la 100- 200gr. Roada anului 2022. Standard: HG nr.1523 din 29.12.07
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 03.01.2022 3:00:00 До 31.12.2022 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 02.12.2021 12:14:00
Название лота : Fructe uscate(Curmală)
Curmale ambalate de producător la 100- 200gr. Roada anului 2022. Standard: HG nr.1523 din 29.12.08
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 03.01.2022 3:00:00 До 31.12.2022 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 02.12.2021 12:32:30
Название лота : Fulgi de ovăz
Fulgi de ovăz ambalat 1kg, calitate superioară, GOST 21149-93
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 03.01.2022 3:00:00 До 31.12.2022 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 02.12.2021 12:51:00
Название лота : Hrişcă
din boabe întregi, de fierbere rapidă, calitatea superioară, ambalaj 1,0 kg, GOST 555-74
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 03.01.2022 3:00:00 До 31.12.2022 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 02.12.2021 13:09:30
Название лота : Mazăre conservată 0,420gr/buc
GOST 15842-90 Roada anuluI 2020-2021. ambalaj: în cutie metalică cu volumul 425 ml.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 03.01.2022 3:00:00 До 31.12.2022 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 02.12.2021 13:28:00
Название лота : Mazăre uscată
Mazăre uscată şlefuită, calitate superioară, ambalaj: în saci 1kg, conform cerințelor SF 67-38975129-001:2010
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 03.01.2022 3:00:00 До 31.12.2022 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 02.12.2021 13:46:30
Название лота : Orez
rotund, şlefuit, calitatea superioară, ambalaj 1,0 kg, GOST 6292-93
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 03.01.2022 3:00:00 До 31.12.2022 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 02.12.2021 14:05:00
Название лота : Porumb conservat 0,420gr/buc
Roada anuluI 2021-2022. GOST 15877-70 ambalaj: în cutie metalică cu volumul 425 ml.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 03.01.2022 3:00:00 До 31.12.2022 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 02.12.2021 14:23:30
Название лота : Terci ''Heinz" 200gr/buc
Terci 5 cereale HEINZ 200gr/buc
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 03.01.2022 3:00:00 До 31.12.2022 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 02.12.2021 14:42:00
Название лота : Ulei din floare-soarelui
Rafinat în butelii 1 litr. HG nr. 434 din 27.05.2010
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 03.01.2022 3:00:00 До 31.12.2022 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 02.12.2021 15:00:30
Название лота : ouă
Categoria A, categoria de greutate L sau M ,cu ștampila marcată vizibil pe fiecare ou. Ambalaj : cutii cȋte 360 buc. Standard: HG nr.1208 din 27.10.08
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 03.01.2022 3:00:00 До 31.12.2022 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 02.12.2021 15:19:00
Документы процедуры покупки
25.11.2021 12:04
Ответ на разъяснение: dat fiind faptul ca planificarea bugetului de achizitii are loc pentru un an intreg (12 luni), suntem in imposibilitatea de a diviza aceasta achizitie per trimestru. multumim anticipat pentru intelegere
22.11.2021 09:31
Ответ на разъяснение: Garanţia pentru ofertă prin transfer la contul autorităţii contractante, conform următoarelor date bancare: Beneficiarul plăţii:ÎM „Grădina Zoologică” Denumirea Băncii: BC „Moldindconbank” SA, suc.„Burebista” Codul fiscal: 1003600114422 Cod IBAN: MD88ML000000002251728905 Cod bancar: MOLDMD2X328 cu nota “Pentru garanţia pentru ofertă la procedura de achiziție publică nr.__________ din _______”.
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС19.11.2021 17:12:53 - 27.11.2021 12:04:51
27.11.2021 12:04:51 - 01.12.2021 12:34:51