- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
reactive de laborator pentrul anul 2022
Информация о заказчике
Название
Фискальный код / IDNO
Адрес
Веб-сайт
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
Последнее изменение
MTender ID
Код CPV
Тип процедуры
Критерий оценки
Список партий
Название лота : Reactivi si material de control pentru analizatorul hematologic Mindray (sistem inchis)
Reactivi si material de control pentru analizatorul hematologic Mindray (sistem inchis)
Название лота : Reactivi, calibratori si material de control pentru analizatorul biochimic A15 (sistem inchis)
Reactivi, calibratori si material de control pentru analizatorul biochimic A15 (sistem inchis)
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Reactivi, calibratori si material de control pentru analizatorul de hemostaza Clindiag C02
Reactivi, calibratori si material de control pentru analizatorul de hemostaza Clindiag C02
Название лота : Reactivi pentru analizatorul de urina DIRUI H 500
Reactivi pentru analizatorul de urina DIRUI H 500
Название лота : Reactivi si control pentru determinarea sifilisului
Reactivi si control pentru determinarea sifilisului
Название лота : Expres teste pentru Troponina I
Expres teste pentru Troponina I
Название лота : Expres teste pentru determinarea singelui ocult in materialul biologic
Expres teste pentru determinarea singelui ocult in materialul biologic
Название лота : Azopiram set 2 fl x 50 ml
Azopiram set 2 fl x 50 ml
Документы процедуры покупки
Documentație standart
Документация атрибуции
16.11.2021 13:41:05
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС16.11.2021 13:41:05 - 25.11.2021 11:00:00
25.11.2021 11:00:00 - 29.11.2021 11:00:00