- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Materiale și echipamente de protecție pentru organizarea traseului turistic la S.A “Mina din Chișinău”
Materiale și echipamente de protecție pentru organizarea traseului turistic la S.A “Mina din Chișinău” conform listei de necesități.
Materiale și echipamente de protecție pentru organizarea traseului turistic la S.A “Mina din Chișinău” conform listei de necesități.
Информация о заказчике
Название
Direcția generală economie, comerț și turism a CMC
Фискальный код / IDNO
1020601000059
Адрес
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Columna, 106
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
15.11.2021 9:50:21
Последнее изменение
15.11.2021 10:10:15
MTender ID
Код CPV
35100000-5
-
Echipament de urgenţă şi de siguranţă
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Îmbrăcăminte de protecţie şi de securitate
Îmbrăcăminte de protecţie şi de securitate
Статус
Активный
Оценочная стоимость
18500 MDL
ID
8921493c-d620-40db-bf4d-c096e4708d89
Минимальный шаг
185
Срок действия договора
От 25.11.2021 9:00:00 До 31.12.2021 9:53:58
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 24.11.2021 14:00:00
Название лота : Încălţăminte de protecţie
Încălţăminte de protecţie
Статус
Активный
Оценочная стоимость
7875 MDL
ID
e00cf19e-5f9f-4218-a057-c64bb3e3ec51
Минимальный шаг
78.75
Срок действия договора
От 25.11.2021 9:00:00 До 31.12.2021 9:56:10
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 24.11.2021 14:18:30
Название лота : Echipament de securitate
Echipament de securitate
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость
12015 MDL
ID
60946fc1-c571-4ff6-b6e0-1512d8cc9792
Минимальный шаг
120.15
Срок действия договора
От 25.11.2021 9:00:00 До 31.12.2021 9:57:29
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 24.11.2021 14:37:00
Название лота : Bahile
Bahile de unică folosință pentru protecție sanitară
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость
4167 MDL
ID
213aeba7-06f1-4e52-be00-639993649f5b
Минимальный шаг
41.67
Срок действия договора
От 25.11.2021 10:01:44 До 31.12.2021 10:01:44
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 24.11.2021 14:55:30
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Îmbrăcăminte de protecţie şi de securitate
18500 MDL
Название лота : Încălţăminte de protecţie
7875 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
42,557.00
MDL
Период разъяснений:
15.11.2021 10:05:14 - 20.11.2021 11:30:00
15.11.2021 10:05:14 - 20.11.2021 11:30:00
Период подачи заявок:
20.11.2021 11:30:00 - 23.11.2021 13:00:00
20.11.2021 11:30:00 - 23.11.2021 13:00:00