- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
SERVICII DE PAZĂ FIZICĂ ȘI SUPRAVEGHERE TEHNICĂ
SERVICII DE PAZĂ FIZICĂ ȘI SUPRAVEGHERE TEHNICĂ PENTRU ANUL 2022 , CONFORM NECESITĂȚILOR
SERVICII DE PAZĂ FIZICĂ ȘI SUPRAVEGHERE TEHNICĂ PENTRU ANUL 2022 , CONFORM NECESITĂȚILOR
Информация о заказчике
Название
Centrul Republican Experimental Protezare, Ortopedie și Reabilitare
Фискальный код / IDNO
1003600032782
Адрес
MD 2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Romană, 1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
12.11.2021 17:25:41
Последнее изменение
04.03.2022 17:02:45
MTender ID
Код CPV
79700000-1
-
Servicii de investigaţie şi de siguranţă
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Servicii de pază fizică pentru anul 2022 începănd cu 01.01.2022
Servicii de pază fizică pentru anul 2022 începănd cu 01.01.2022 Va fi asigurată paza sediilor, parcării, a bunurilor și transportului de serviciu, reglementează accesul persoanelor și evidența intrării/ieșirii transportului. Vărsta gadianului : pînă la 63 ani/
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость
820000 MDL
ID
47e183f7-6611-42a3-ae08-bc3d23930dcc
Минимальный шаг
8200
Срок действия договора
От 01.01.2022 17:29:45 До 30.12.2022 17:29:45
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.12.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
820,000.00
MDL
Период разъяснений:
12.11.2021 17:35:56 - 22.11.2021 13:00:00
12.11.2021 17:35:56 - 22.11.2021 13:00:00
Период подачи заявок:
22.11.2021 13:00:00 - 03.12.2021 17:00:00
22.11.2021 13:00:00 - 03.12.2021 17:00:00