- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Servicii de diagnostic tehnic - defectoscopie a rezervoarelor
Servicii de diagnostic tehnic - defectoscopie a rezervoarelor pentru păsrarea produselor petroliere
Servicii de diagnostic tehnic - defectoscopie a rezervoarelor pentru păsrarea produselor petroliere
Информация о заказчике
Название
Baza de păstrare combustibil a AN
Фискальный код / IDNO
1006601002673
Адрес
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str.Sofiei, 12
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
12.11.2021 16:43:47
Последнее изменение
17.11.2021 16:00:49
MTender ID
Код CPV
50500000-0
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a pompelor, a vanelor, a robinetelor, a containerelor de metal şi a maşinilor
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Servicii de diagnostic tehnic - defectoscopie a rezervoarelor
Servicii de diagnostic tehnic - defectoscopie a rezervoarelor pentru păsrarea produselor petroliere
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость
66250 MDL
ID
16672659-f8fa-496e-9fb9-461476b292b8
Минимальный шаг
662.5
Срок действия договора
От 19.11.2021 16:50:18 До 30.12.2021 16:50:18
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 18.11.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
anunt de participare servicii defectoscopie 2021.docx
-anunt de participare servicii defectoscopie
Документация атрибуции
12.11.2021 16:50:28
anexa 21 caiet de sarcini rezervoare.docx
-caiet de sarcini rezervoare
Документация атрибуции
12.11.2021 16:50:28
anexa 22 specificaţii tehnice defectoscopie.docx
-specificaţii tehnice defectoscopie
Документация атрибуции
12.11.2021 16:50:28
anexa 23 specificaţii de preț defectoscopie.docx
-specificaţii de preț defectoscopie
Документация атрибуции
12.11.2021 16:50:28
anunt de participare servicii defectoscopie 2021.docx
-anunt de participare servicii defectoscopie
Документация атрибуции
12.11.2021 16:50:28
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
66,250.00
MDL
Период разъяснений:
12.11.2021 16:50:28 - 15.11.2021 16:00:00
12.11.2021 16:50:28 - 15.11.2021 16:00:00
Период подачи заявок:
15.11.2021 16:00:00 - 17.11.2021 16:00:49
15.11.2021 16:00:00 - 17.11.2021 16:00:49