- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de reparație interioară la Direcția cooperare polițienească internațională a IGP, situat în mun. Chișinău, str. Kogălniceanu, 53
Lucrări de reparație interioară la Direcția cooperare polițienească internațională a IGP, situat în mun. Chișinău, str. Kogălniceanu, 53
Lucrări de reparație interioară la Direcția cooperare polițienească internațională a IGP, situat în mun. Chișinău, str. Kogălniceanu, 53
Информация о заказчике
Название
Inspectoratul General al Poliției
Фискальный код / IDNO
1013601000495
Адрес
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tiraspol 11/1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
12.11.2021 16:10:14
Последнее изменение
15.11.2021 12:03:18
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de reparație interioară la Direcția cooperare polițienească internațională a IGP, situat în mun. Chișinău, str. Kogălniceanu, 53
Lucrări de reparație interioară la Direcția cooperare polițienească internațională a IGP, situat în mun. Chișinău, str. Kogălniceanu, 53
Документы процедуры покупки
caiet de sarcini lucrari de reparatie interpol.docx
Caiet de sarcini lucrari de reparatie interpol
Технические характеристики
12.11.2021 16:13:15
caiet de sarcini lucrari de reparatie interpol.docx
Caiet de sarcini lucrari de reparatie interpol
Технические характеристики
15.11.2021 12:03:18
Daca se poate referitor la lucrari electrice , in caetul de sarcin se referea la biroul 1 si biroul 2?
15.11.2021 09:59
Ответ на разъяснение: Solicităm să formulați întrebarea clar pentru a obține un răspuns concludent.
la lucrarile de iluminare in caet de sarcini se repeta de doua ori ,p7 p8 p9
este o gresheala ? se repeta de doua ori aceleasi volume
15.11.2021 12:03
Ответ на разъяснение: a fost modificat caietul de sarcini
Добрый день. Скажите пожалуйста гарантия на выполненные работы сколько должна быть ?просим указать цифру в месяцах или годах , так как данная информация отсутвует в anunt de participare. Спасибо.
16.11.2021 08:46
Ответ на разъяснение: 5 ani
Название лота : Lucrări de reparație interioară la Direcția cooperare polițienească internațională a IGP, situat în mun. Chișinău, str. Kogălniceanu, 53
45500 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
45,500.00
MDL
Период разъяснений:
12.11.2021 16:13:15 - 16.11.2021 12:03:18
12.11.2021 16:13:15 - 16.11.2021 12:03:18
Период подачи заявок:
16.11.2021 12:03:18 - 18.11.2021 12:03:18
16.11.2021 12:03:18 - 18.11.2021 12:03:18