- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Reconstrucția cu reparatie capitală a ”Casei de cultură”, situată r. Ialoveni, s. Bardar
Информация о заказчике
Название
Фискальный код / IDNO
Адрес
Веб-сайт
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
Последнее изменение
MTender ID
Код CPV
Тип процедуры
Критерий оценки
Список партий
Название лота : Soluții arhitecturale, reparatie interior la ”Casa de cultura”, r. Ialoveni, s. Bardar
Soluții arhitecturale, reparatie interior la ”Casa de cultura”, r. Ialoveni, s. Bardar
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lucrări de executare a pereului și demolarea scărilor a ”Casei de cultura”, r. Ialoveni, s. Bardar
Lucrări de executare a pereului și demolarea scărilor a ”Casei de cultura”, r. Ialoveni, s. Bardar
Статус
Оценочная стоимость
ID
Документы процедуры покупки
- Anunț de participare
Приглашение на участие
12.11.2021 12:21:14
-caiet de sarcini volum reparatie interior solutii arhitecturale
Технические характеристики
12.11.2021 12:21:14
-caiet de sarcini demolarea scarilor
Технические характеристики
12.11.2021 12:21:14
22.11.2021 19:59
Ответ на разъяснение: Decizia Va apartine.
15.11.2021 15:53
Ответ на разъяснение: Beneficiar:MF-TR Centru Ialoveni Primaria Bardar CODUL IBAN MD98TRPCDR518410A01206AA CODUL FISCAL 1007601007181
25.11.2021 09:34
Ответ на разъяснение: 1.Teracota pentru pardoseli. 2.Descifrarea tencuielii cum trebuie facuta?
25.11.2021 09:35
Ответ на разъяснение: Nu.
26.11.2021 17:41
Ответ на разъяснение: Daca Va referiti la punctul 16 din anuntul de participare atunci nu este cazul.
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС12.11.2021 12:21:14 - 27.11.2021 9:35:01
27.11.2021 9:35:01 - 30.11.2021 9:35:01