- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Produse petroliere pentru anul 2022
Produse petroliere pentru anul 2022
Produse petroliere pentru anul 2022
Информация о заказчике
Название
Serviciul Fiscal de Stat
Фискальный код / IDNO
1006601001182
Адрес
MD 2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Constantin Tănase 9
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
11.11.2021 18:02:01
Последнее изменение
19.11.2021 18:30:12
MTender ID
Код CPV
09100000-0
-
Combustibili
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Лучшее соотношение цена-качество
Список партий
Название лота : Produse petroliere pentru anul 2022
Produse petroliere pentru anul 2022
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость
1862750 MDL
ID
53b010fe-4f6a-429c-a82a-c3aaf7a4908c
Документы процедуры покупки
Conform anuntului de participare se solicita acoperirea statiilor PECO in marime de 90 % pe intreg teritoriul RM. Avind in vedere ca sediile oficiilor fiscale raionale se afla in centrele raionale, cerinta respectiva se refera la situarea benzinariilor la fel in centrele raionale?
18.11.2021 16:41
Ответ на разъяснение: Bună ziua, cerința respectivă privind acoperirea stațiilor PECO în mărime de 90 %, se referă la lista anexată conform Anexei nr.1.
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
1,862,750.00
MDL
Период разъяснений:
11.11.2021 18:15:49 - 22.11.2021 18:00:00
11.11.2021 18:15:49 - 22.11.2021 18:00:00
Период подачи заявок:
22.11.2021 18:00:00 - 29.11.2021 9:00:00
22.11.2021 18:00:00 - 29.11.2021 9:00:00