- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrărilor de reparație a sălii festive
Lucrărilor de reparație a sălii festive
Lucrărilor de reparație a sălii festive
Информация о заказчике
Название
Instituţia Publică Liceul Teoretic cu învăţământ seral nr. 2, mun. Chişinău
Фискальный код / IDNO
1019620005475
Адрес
MD-2000,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Chisinau
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
11.11.2021 17:11:32
Последнее изменение
15.11.2021 12:26:10
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrărilor de reparație a sălii festive
Conform anuntului de participare anexat
Документы процедуры покупки
Aceasta e glumă? Nu se solicită experiență similară, duae, extras care să confirme dreptul de prestare a serviciilor de reparație sau construcții dar în schimb iso și încă 2 certificate. Documentația standard cui îi trebuie dacă vine firma cui trebuie și are certificat ISO.
15.11.2021 12:27
Ответ на разъяснение: Anuntul a fost modificat.
Care e scopul solicitării doar certificatelor iso și neglijenței totale a cadrului legal? De documentele prevazute legal nu aveți nevoie? Iso poate înlocui restul actelor? Experiența nu contează? Argumentați cum stabiliți criteriile de calificare și din ce considerente!
15.11.2021 12:27
Ответ на разъяснение: Anuntul a fost modificat
Radiatoare din otel ce lungime
15.11.2021 12:28
Ответ на разъяснение: Conform anuntului de participare
suma alocata este corecta?
16.11.2021 15:21
Ответ на разъяснение: DA
Название лота : Lucrărilor de reparație a sălii festive
249000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
249,000.00
MDL
Период разъяснений:
11.11.2021 17:16:16 - 17.11.2021 15:21:25
11.11.2021 17:16:16 - 17.11.2021 15:21:25
Период подачи заявок:
17.11.2021 15:21:25 - 20.11.2021 15:21:25
17.11.2021 15:21:25 - 20.11.2021 15:21:25