- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Aparat de aer condiționat bucată 4 Aparat de aer condiționat bucată 6 Aparat de aer condiționat bucată 6 Aparat de aer condiționat bucată 5 Aparat de aer condiționat bucată 6 Conform caietului de sarcini
Информация о заказчике
Название
Фискальный код / IDNO
Адрес
Веб-сайт
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
Последнее изменение
MTender ID
Код CPV
Тип процедуры
Критерий оценки
Список партий
Название лота : Diverse aparate de aer condiționat
Aparat de aer condiționat bucată 4 Capacitatea -7000BTU/h, Regim de lucru—răcire/încălzire Diapazonul temperaturilor exterioare de funcționare a climatizorului de la minus 15°C până la +45 °C Posibilitatea setării temperaturii în încăpere de la +18°C până la +30°C Funcții incluse-control de la distanță, telecomandă Agent frigorific-R 410 Garanție - nu mai mică de 36 luni Serviciu de montare și deservire completă pe perioada de garanție Aparat de aer condiționat bucată 6 Capacitatea —9000BTU/h, Regim de lucru—răcire/încălzire Diapazonul temperaturilor exterioare de funcționare a climatizorului de la minus 15°C până la +45°C Posibilitatea setării temperaturii în încăpere de la +18°C până la +30°C Funcții incluse-control de la distanță, telecomandă Agent frigorific-R 410 Garanție - nu mai mică de 36 luni Serviciu de montare și deservire completă pe perioada de garanție Aparat de aer condiționat bucată 6 Capacitatea -12000BTU/h, Regim de lucru—răcire/încălzire Diapazonul temperaturilor exterioare de funcționare a climatizorului de la minus 15°C până la +45 °C Posibilitatea setării temperaturii în încăpere de la +18°C până la +30°C Funcții incluse-control de la distanță, telecomandă Agent frigorific-R 410 Garanție - nu mai mică de 36 luni Serviciu de montare și deservire completă pe perioada de garanție Aparat de aer condiționat bucată 5 Capacitatea -18000BTU/h, Regim de lucru—răcire/încălzire Diapazonul temperaturilor exterioare de funcționare a climatizorului de la minus 15°C până la +45 °C Posibilitatea setării temperaturii în încăpere de la +18°C până la +30°C Funcții incluse-control de la distanță, telecomandă Agent frigorific-R 410 Garanție - nu mai mică de 36 luni Serviciu de montare și deservire completă pe perioada de garanție Aparat de aer condiționat bucată 6 Capacitatea —24000BTU/h, Regim de lucru—răcire/încălzire Diapazonul temperaturilor exterioare de funcționare a climatizorului de la minus 15°C până la +45°C Posibilitatea setării temperaturii în încăpere de la +18°C până la+30°C Funcții incluse-control de la distanță, telecomandă Agent frigorific-R 410 Garanție - nu mai mică de 36 luni Serviciu de montare și deservire completă pe perioada de garanție
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 22.11.2021 17:11:37 До 31.12.2021 17:11:37
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 22.11.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
16.11.2021 11:12
Ответ на разъяснение: Buna ziua. Se accepta agent frigorific R32.
16.11.2021 11:15
Ответ на разъяснение: Persoana de contact Anatol Bidiuc nr. telefon 060910084
16.11.2021 11:17
Ответ на разъяснение: Se acceptă ambele modele
16.11.2021 11:18
Ответ на разъяснение: Se acceptă ambele modele
17.11.2021 17:06
Ответ на разъяснение: în anunțul de participare, precum și caietul de sarcini pentru procurarea aparatelor de aer condiționat autoritatea contractantă nu a specificat tipul de condiționere cu scopul asigurării participării pe scară cât mai largă a operatorilor economici la achiziția organizată de către Centrul Național de Transfuzie a Sângelui. Reieșind din cele invocate Centrul Național de Transfuzie a Sângelui constată faptul, că documentația de atribuire este clar definită și elaborată de către autoritatea contractantă conform prevederilor art. 37 ale Legii nr. 131/2015 privind achizițiile publice și prevederile Hotărtârii Guvernului nr. 665/2016 pentru aprobarea Regulamentului cu privire la achiziţiile publice de valoare mică și nu necesită a fi modificate.
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС11.11.2021 17:13:16 - 18.11.2021 17:06:03
18.11.2021 17:06:03 - 21.11.2021 18:06:03