- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului de detectare - alarmare a incendiilor și de semnalizare pază, satul Sănătăuca, raionul Florești, edificiul ASP
Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului de detectare - alarmare a incendiilor și de semnalizare pază, satul Sănătăuca, raionul Florești, edificiul ASP
Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului de detectare - alarmare a incendiilor și de semnalizare pază, satul Sănătăuca, raionul Florești, edificiul ASP
Информация о заказчике
Название
Agentia Servicii Publice
Фискальный код / IDNO
1002600024700
Адрес
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
11.11.2021 11:24:25
Последнее изменение
11.11.2021 11:41:57
MTender ID
Код CPV
50324100-3
-
Servicii de întreţinere a sistemelor
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului de detectare - alarmare a incendiilor și de semnalizare pază, satul Sănătăuca, raionul Florești, edificiul ASP
Panou DSC 585 – 2 buc. Senzor PIR – 5 buc. Senzor de fum – 30 buc. RIP 12V/3A – 1 buc. Sirenă sonoră – 2 buc. Acumulator 12V/7Ah – 3 buc. Serviciile vor fi prestate în conformitate cu specificațiile tehnice și cerințele din Anexa la Anunțul de participare.
Статус
Активный
Оценочная стоимость
10100 MDL
ID
3650deb0-7d85-4205-8147-6d36aeafd612
Минимальный шаг
101
Срок действия договора
От 01.01.2022 11:40:31 До 30.12.2022 11:40:31
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 18.11.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
anexa la anuntul de participare.signed.pdf
Anexa la Anunt de participare.pdf
Документация атрибуции
11.11.2021 11:41:57
anexa la anuntul de participare.docx
Anexa la Anunt de participare.word
Документация атрибуции
11.11.2021 11:41:57
documentatia standard.signed.pdf
Documentatia standard.pdf
Документация атрибуции
11.11.2021 11:41:57
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului de detectare - alarmare a incendiilor și de semnalizare pază, satul Sănătăuca, raionul Florești, edificiul ASP
10100 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
10,100.00
MDL
Период разъяснений:
11.11.2021 11:41:57 - 13.11.2021 10:00:00
11.11.2021 11:41:57 - 13.11.2021 10:00:00
Период подачи заявок:
13.11.2021 10:00:00 - 17.11.2021 10:00:00
13.11.2021 10:00:00 - 17.11.2021 10:00:00