- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Serviciilor de încărcare și regenerare a cartușelor pe parcursul anului 2021
Serviciilor de încărcare și regenerare a cartușelor pe parcursul anului 2021
Serviciilor de încărcare și regenerare a cartușelor pe parcursul anului 2021
Информация о заказчике
Название
Casa Națională de Asigurări Sociale
Фискальный код / IDNO
1004600030235
Адрес
2028,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str.Gheorghe Tudor,3
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
09.11.2021 15:48:33
Последнее изменение
11.11.2021 17:12:48
MTender ID
Код CPV
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Serviciile de încărcare și regenerare a cartușelor pe parcursul anului 2021
Serviciile de încărcare și regenerare a cartușelor pe parcursul anului 2021 în conformitatea cu specificație tehnică și cerințele din documentația de atragere a ofertelor.
Документы процедуры покупки
Anunț de participare încărcare si regenerare a cartuselor pentru anul 2021.semnat
Anunț de participare
Технические характеристики
09.11.2021 15:53:57
Anunț de participare Încarcare si regenerare a cartuselor modificat semnat
Anunț de participare modificat
Технические характеристики
11.11.2021 17:12:48
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Serviciile de încărcare și regenerare a cartușelor pe parcursul anului 2021
121000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
121,000.00
MDL
Период разъяснений:
09.11.2021 15:53:57 - 12.11.2021 17:12:48
09.11.2021 15:53:57 - 12.11.2021 17:12:48
Период подачи заявок:
12.11.2021 17:12:48 - 17.11.2021 17:12:48
12.11.2021 17:12:48 - 17.11.2021 17:12:48