- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Controlul parametrilor fluxului radiologic a dispozitivelor medicale (conform specificației atașate)
Controlul parametrilor fluxului radiologic a dispozitivelor medicale (conform specificației atașate)
Controlul parametrilor fluxului radiologic a dispozitivelor medicale (conform specificației atașate)
Информация о заказчике
Название
Institutul Neurologie și Neurochirurgie
Фискальный код / IDNO
1003600150602
Адрес
MD2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Korolenko 2
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
09.11.2021 15:10:10
Последнее изменение
10.11.2021 10:42:11
MTender ID
Код CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Controlul parametrilor fluxului radiologic a dispozitivelor medicale (conform specificației atașate)
Controlul parametrilor fluxului radiologic a dispozitivelor medicale (conform specificației atașate)
Документы процедуры покупки
Care documente intra in setul pentru depunerea ofertei
11.11.2021 09:59
Ответ на разъяснение: este de ajuns doar oferta
Va rugam sa explicati despre care parametre a fluxului radiologic aveti nevoie
11.11.2021 10:02
Ответ на разъяснение: luați legătura cu specialistul ca să vă explice 079 485 031
Название лота : Controlul parametrilor fluxului radiologic a dispozitivelor medicale (conform specificației atașate)
15000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
15,000.00
MDL
Период разъяснений:
09.11.2021 15:12:05 - 12.11.2021 10:02:45
09.11.2021 15:12:05 - 12.11.2021 10:02:45
Период подачи заявок:
12.11.2021 10:02:45 - 17.11.2021 3:32:45
12.11.2021 10:02:45 - 17.11.2021 3:32:45