- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Achiziționarea îmbrăcămintei
Achiziționarea îmbrăcămintei conform caiet de sarcini
Achiziționarea îmbrăcămintei conform caiet de sarcini
Информация о заказчике
Название
Centrul de găzduire și orientare pentru persoanele fără domiciliu stabil
Фискальный код / IDNO
1007601010530
Адрес
MD-2023,
МОЛДОВА,
мун.Кишинэу,
мун.Кишинэу,
stradela Haltei 2
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
04.11.2021 21:05:02
Последнее изменение
05.11.2021 11:11:02
MTender ID
Код CPV
18300000-2
-
Предметы одежды
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Лучшее соотношение цена-качество
Список партий
Название лота : Achiziționarea îmbrăcămintei
Achiziționarea îmbrăcămintei
Документы процедуры покупки
Maiou femei - cu bretele late sau inguste?
07.11.2021 20:43
Ответ на разъяснение: inguste
Chiloti barbati - boxeri sau slip?
07.11.2021 20:44
Ответ на разъяснение: Boxeri
Ciorapi femei sau barbati?
Din ce tip de tesetura?
07.11.2021 20:48
Ответ на разъяснение: Ciorapi femei și barbati tip de bumbac
Pijamale cu mineca lunga sau scurta?
08.11.2021 17:56
Ответ на разъяснение: Cu mânecă lungă
Caciuli groase de iarna sau de toamna?
08.11.2021 17:57
Ответ на разъяснение: Căciuli de iarnă
Izmene barbatesti cu manjeta jos?
08.11.2021 17:57
Ответ на разъяснение: nu este obligatoriu, dar ar fi de preferat
Scurtele barbatesti / femeiesti cu gluga sau fara?
09.11.2021 11:15
Ответ на разъяснение: Ar fi de dorit sa fie cu glugă
Este obligatoriu certificat de conformitate sau se poate si avizuri sanitare?
09.11.2021 11:16
Ответ на разъяснение: nu este obligatoriu
Название лота : Achiziționarea îmbrăcămintei
58582.6 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
58,582.60
MDL
Период разъяснений:
04.11.2021 21:09:36 - 10.11.2021 11:16:44
04.11.2021 21:09:36 - 10.11.2021 11:16:44
Период подачи заявок:
10.11.2021 11:16:44 - 13.11.2021 11:16:44
10.11.2021 11:16:44 - 13.11.2021 11:16:44