- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de reparație capitală a învelitorii acoperișului la Punctul termic Clădirea nr.48, amplasată pe teritoriul Ministerului Apărării
Lucrări de reparație capitală a învelitorii acoperișului la Punctul termic Clădirea nr.48, amplasată pe teritoriul Ministerului Apărării
Lucrări de reparație capitală a învelitorii acoperișului la Punctul termic Clădirea nr.48, amplasată pe teritoriul Ministerului Apărării
Информация о заказчике
Название
AGENŢIA ASIGURARE RESURSE ŞI ADMINISTRARE PATRIMONIU A MINISTERULUI APĂRĂRII
Фискальный код / IDNO
1006601001229
Адрес
MD2021,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
şos.Hînceşti 84
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
04.11.2021 19:11:13
Последнее изменение
04.11.2021 19:13:33
MTender ID
Код CPV
45261210-9
-
Lucrări la învelitoarea acoperişului
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de reparație capitală a învelitorii acoperișului la Punctul termic Clădirea nr.48, amplasată pe teritoriul Ministerului Apărării
Lucrări de reparație capitală a învelitorii acoperișului la Punctul termic Clădirea nr.48, amplasată pe teritoriul Ministerului Apărării
Документы процедуры покупки
anunț de participare omf nr 69_2021, acoperiș punct termic.pdf
-
Приглашение на участие
04.11.2021 19:13:33
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Lucrări de reparație capitală a învelitorii acoperișului la Punctul termic Clădirea nr.48, amplasată pe teritoriul Ministerului Apărării
100000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
100,000.00
MDL
Период разъяснений:
04.11.2021 19:13:33 - 06.11.2021 0:00:00
04.11.2021 19:13:33 - 06.11.2021 0:00:00
Период подачи заявок:
06.11.2021 0:00:00 - 09.11.2021 8:30:00
06.11.2021 0:00:00 - 09.11.2021 8:30:00