- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Servicii de proiectare ,,Reparația capitală, modernizare a băii și încăperilor auxiliare din cadrul Regimentului de Stat Major”
Servicii de proiectare ,,Reparația capitală, modernizare a băii și încăperilor auxiliare din cadrul Regimentului de Stat Major”
Servicii de proiectare ,,Reparația capitală, modernizare a băii și încăperilor auxiliare din cadrul Regimentului de Stat Major”
Информация о заказчике
Название
AGENŢIA ASIGURARE RESURSE ŞI ADMINISTRARE PATRIMONIU A MINISTERULUI APĂRĂRII
Фискальный код / IDNO
1006601001229
Адрес
MD2021,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
şos.Hînceşti 84
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
04.11.2021 18:37:06
Последнее изменение
16.12.2021 10:13:35
MTender ID
Код CPV
71220000-6
-
Servicii de proiectare arhitecturală
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Servicii de proiectare ,,Reparația capitală, modernizare a băii și încăperilor auxiliare din cadrul Regimentului de Stat Major”
Servicii de proiectare ,,Reparația capitală, modernizare a băii și încăperilor auxiliare din cadrul Regimentului de Stat Major”
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость
290000 MDL
ID
3116c06d-afb9-4070-aac4-fb649b42854d
Минимальный шаг
2900
Срок действия договора
От 29.11.2021 9:00:00 До 17.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 17.11.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
caiet de sarcini servicii proiectare baia tm142.pdf
-
Технические характеристики
04.11.2021 18:48:03
documentația standard lucrări și servicii nr.69_21 servicii de proiectare.docx
-
Документация атрибуции
04.11.2021 18:48:03
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
290,000.00
MDL
Период разъяснений:
04.11.2021 18:48:03 - 11.11.2021 9:30:00
04.11.2021 18:48:03 - 11.11.2021 9:30:00
Период подачи заявок:
11.11.2021 9:30:00 - 17.11.2021 1:00:00
11.11.2021 9:30:00 - 17.11.2021 1:00:00