- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Echipament și accesorii pentru computer
Procurarea echipament și accesorii pentru computer
Procurarea echipament și accesorii pentru computer
Информация о заказчике
Название
Școala Profesională nr. 5 mun .Bălți
Фискальный код / IDNO
1008602002261
Адрес
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str. I. Franco 15
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
03.11.2021 16:31:08
Последнее изменение
12.11.2021 15:29:26
MTender ID
Код CPV
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая стоимость
Список партий
Название лота : Echipament și accesorii pentru computer
Echipament și accesorii pentru computer
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость
467700 MDL
ID
2351f7ea-e7f9-4ef5-824a-f6feb2324932
Минимальный шаг
10008.78
Срок действия договора
От 18.11.2021 10:12:03 До 31.12.2021 10:12:03
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 17.11.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
O zi buna! În toate pozițiile, indicați marca și modelul, ceea ce este interzis de lege. Vă rugăm să modificați termenii de referință în conformitate cu legislația. Mulțumesc anticipat.
05.11.2021 10:17
Ответ на разъяснение: Buna ziua! Recunoaștem că am comis o eroare în ce privește marca și modelul,noi ne-am corectat.Ce ține de termeni,nu este o încălcare a legislației,dacă am indicat un termen mai mare de 7 zile,mai mult timp veți avea pentru colectarea documentelor.Mulțumesc anticipat.
O zi buna! Ați solicitat componente individuale în termenii de referință. Vrei sa le primesti pe piese sau ai nevoie de calculatoare in stare asamblata? Mulțumesc anticipat.
04.11.2021 15:15
Ответ на разъяснение: Dorim să le primim pe piese.
Buna ziua , Declaratie pe propria raspundere va fi acceptat ca document care ar confirma ca echipamentul nu este refurbished ?
08.11.2021 09:15
Ответ на разъяснение: Buna ziua,Da,noi vom accepta ca document această declarație pe propria răspundere ștampelată și semnată de furnizor.
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
467,700.00
MDL
Период разъяснений:
04.11.2021 10:12:10 - 09.11.2021 9:00:00
04.11.2021 10:12:10 - 09.11.2021 9:00:00
Период подачи заявок:
09.11.2021 9:00:00 - 16.11.2021 13:00:00
09.11.2021 9:00:00 - 16.11.2021 13:00:00