- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Achiziționare sistem de teleinspecție pentru țevi cu diametrul 60-600 mm
Achiziționare sistem de teleinspecție pentru țevi cu diametrul 60-600 mm
Achiziționare sistem de teleinspecție pentru țevi cu diametrul 60-600 mm
Информация о заказчике
Название
Direcţia generală transport public şi căi de comunicaţie
Фискальный код / IDNO
1007601009657
Адрес
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. S.Lazo,18 mun. Chişinău
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
03.11.2021 16:20:50
Последнее изменение
03.11.2021 18:32:49
MTender ID
Код CPV
32300000-6
-
Receptoare de televiziune şi de radio şi aparate de înregistrare sau de redare a sunetului sau a imaginii
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Лучшее соотношение цена-качество
Список партий
Название лота : Achiziționare sistem de teleinspecție pentru țevi cu diametrul 60-600 mm
Achiziționare sistem de teleinspecție pentru țevi cu diametrul 60-600 mm
Документы процедуры покупки
document standart_bunuri_sistem teleinspectie.semnat.pdf
-
Документация атрибуции
03.11.2021 18:32:49
document standart_bunuri_sistem teleinspectie.semnat.pdf
-
Документация атрибуции
03.11.2021 18:32:49
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Achiziționare sistem de teleinspecție pentru țevi cu diametrul 60-600 mm
250000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
250,000.00
MDL
Период разъяснений:
03.11.2021 18:32:49 - 15.11.2021 10:00:00
03.11.2021 18:32:49 - 15.11.2021 10:00:00
Период подачи заявок:
15.11.2021 10:00:00 - 23.11.2021 11:00:00
15.11.2021 10:00:00 - 23.11.2021 11:00:00