- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Demolarea construcției situat pe teritoriul Penitenciarului nr.-5Cahul.
Demolarea construcției situat pe teritoriul Penitenciarului nr.-5Cahul.
Demolarea construcției situat pe teritoriul Penitenciarului nr.-5Cahul.
Информация о заказчике
Название
Penitenciarul 5 Cahul
Фискальный код / IDNO
1006601002075
Адрес
MD 3901,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
str.Trandafirilor 21
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
01.11.2021 16:02:36
Последнее изменение
01.11.2021 16:18:33
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Demolarea construcției situat pe teritoriul Penitenciarului nr.-5Cahul.
Demolarea construcției situat pe teritoriul Penitenciarului nr.-5Cahul.
Статус
Активный
Оценочная стоимость
959483.33 MDL
ID
f48ac827-e7cc-4ace-b4f1-5d62502c72fa
Документы процедуры покупки
anunt de participare a demolarii constructiei p-5 cahul.pdf
-Demolarea construcției situat pe teritoriul Penitenciarului nr.-5Cahul.
Документация атрибуции
01.11.2021 16:14:50
caietul de sarcini a demolare 2021.pdf semnat
-caietul de sarcini a demolare 2021.pdf semnat
Документация атрибуции
01.11.2021 16:14:50
documentatie standart demolare.pdf semnat
-documentatie standart demolare.pdf semnat
Документация атрибуции
01.11.2021 16:14:50
anunt de participare a demolarii constructiei p-5 cahul.docx
-anunt de participare a demolarii constructiei p-5 cahul.docx
Приглашение на участие
01.11.2021 16:14:50
caietul de sarcini a demolare 2021.docx
-caietul de sarcini a demolare 2021.docx
Документация атрибуции
01.11.2021 16:14:50
documentatie standart demolare.docx
-documentatie standart demolare.docx
Документация атрибуции
01.11.2021 16:14:50
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Demolarea construcției situat pe teritoriul Penitenciarului nr.-5Cahul.
959483.33 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
959,483.33
MDL
Период разъяснений:
01.11.2021 16:14:50 - 06.11.2021 12:00:00
01.11.2021 16:14:50 - 06.11.2021 12:00:00
Период подачи заявок:
06.11.2021 12:00:00 - 19.11.2021 16:00:00
06.11.2021 12:00:00 - 19.11.2021 16:00:00