- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Servicii de menținere a soluției pentru eficientizarea procesului de licențiere, autorizare și notificare bazată pe platforma Microsoft Dynamics CRM
Servicii de menținere a soluției pentru eficientizarea procesului de licențiere, autorizare și notificare bazată pe platforma Microsoft Dynamics CRM
Servicii de menținere a soluției pentru eficientizarea procesului de licențiere, autorizare și notificare bazată pe platforma Microsoft Dynamics CRM
Информация о заказчике
Название
BANCA NAȚIONALĂ A MOLDOVEI
Фискальный код / IDNO
79592
Адрес
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Grigore Vieru, 1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
01.11.2021 15:01:26
Последнее изменение
01.11.2021 15:14:18
MTender ID
Код CPV
72600000-6
-
Servicii de asistenţă şi de consultanţă informatică
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Menținerea și suportul tehnic a soluției pentru eficientizarea procesului de licențiere, autorizare și notificare bazată pe platforma Microsoft Dynamics CRM
Menținerea și suportul tehnic a soluției pentru eficientizarea procesului de licențiere, autorizare și notificare bazată pe platforma Microsoft Dynamics CRM
Статус
Активный
Оценочная стоимость
426666.67 MDL
ID
78ea66de-05c3-4759-85d5-d795d4d44f0d
Минимальный шаг
1706.67
Срок действия договора
От 01.02.2022 15:08:04 До 30.03.2023 14:08:04
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 25.11.2021 15:00:00
Название лота : Menținerea și suportul standard a licențelor GoGet365 Portal
Menținerea și suportul standard a licențelor GoGet365 Portal
Статус
Активный
Оценочная стоимость
26666.66 MDL
ID
73452713-add3-4278-bd2d-29c635ef187c
Минимальный шаг
106.67
Срок действия договора
От 01.02.2022 15:11:17 До 30.03.2023 14:11:17
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 25.11.2021 15:18:30
Документы процедуры покупки
1. caiet de sarcini_ajustat_repetat.docx
-Caiet de sarcini
Документация атрибуции
01.11.2021 15:14:18
documentatia standard_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021 (2).docx
-Documentatia standard
Документация атрибуции
01.11.2021 15:14:18
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Menținerea și suportul tehnic a soluției pentru eficientizarea procesului de licențiere, autorizare și notificare bazată pe platforma Microsoft Dynamics CRM
426666.67 MDL
Название лота : Menținerea și suportul standard a licențelor GoGet365 Portal
26666.66 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
453,333.33
MDL
Период разъяснений:
01.11.2021 15:14:18 - 08.11.2021 11:00:00
01.11.2021 15:14:18 - 08.11.2021 11:00:00
Период подачи заявок:
08.11.2021 11:00:00 - 24.11.2021 11:00:00
08.11.2021 11:00:00 - 24.11.2021 11:00:00