- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Servicii de pază
Информация о заказчике
Название
Фискальный код / IDNO
Адрес
Веб-сайт
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
Последнее изменение
MTender ID
Код CPV
Тип процедуры
Критерий оценки
Список партий
Название лота : Serviciile de paza fizică pentru 12 luni începând cu 01.01.2022
CNAS, mun. Chişinău, str. Gh. Tudor, 3 Tipul pazei gardian Numărul posturilor/durata 2/24 ore Timpul pazei 08.00 - 08.00 (1,2,3,4,5,6,7) Orele de pază în lună 1464 NOTĂ Paza în regim NON-STOP Numărul posturilor/durata 1/9 ore Timpul pazei 08.00-17.00 (1,2,3,4,5) Orele de pază în lună 191 NOTĂ Fără pază în zilele de sîmbătă, duminică şi sărbători Îndeplinirea cerințelor din caietul sarcini. CTAS s.Botanica, mun. Chişinău, str. Burebista, 108 Tipul pazei gardian Numărul posturilor/durata 1/24 ore Timpul pazei 08.00 - 08.00 (1,2,3,4,5,6,7) Orele de pază în lună 732 NOTĂ Paza în regim NON-STOP Îndeplinirea cerințelor din caietul sarcini. CTAS s.Buiucani, mun. Chişinău, str. Gh. Enescu, 21 Tipul pazei gardian Numărul posturilor/durata 1/9 ore Timpul pazei 08.00-17.00 (1,2,3,4,5) Orele de pază în lună 191 NOTĂ Fără pază în zilele de sîmbătă, duminică şi sărbători Îndeplinirea cerințelor din caietul sarcini. CTAS s.Centru, mun. Chişinău, str. 31 august 1989, 87 Tipul pazei gardian Numărul posturilor/durata 1/9 ore Timpul pazei 08.00 - 17.00 (1,2,3,4,5) Orele de pază în lună 191 NOTĂ Fără pază în zilele de sîmbătă, duminică şi sărbători. Îndeplinirea cerințelor din caietul sarcini. CTAS s.Ciocana, mun. Chişinău, str. Meşterul Manole 12 Tipul pazei gardian Numărul posturilor/durata 1/9 ore Timpul pazei 08.00-17.00 (1,2,3,4,5) Orele de pază în lună 191 NOTĂ Fără pază în zilele de sîmbătă, duminică şi sărbători Îndeplinirea cerințelor din caietul sarcini. CTAS s. Râşcani, mun. Chişinău, bd. Grigore Vieru 22/1 Tipul pazei gardian Numărul posturilor/durata 1/9 ore Timpul pazei 08.00-17.00 (1,2,3,4,5) Orele de pază în lună 191 NOTĂ Fără pază în zilele de sîmbătă, duminică şi sărbători Îndeplinirea cerințelor din caietul sarcini. CTAS, mun.Bălţi, str. 31 August, 47 Tipul pazei gardian Numărul posturilor/durata 1/9 ore Timpul pazei 08.00-17.00 (1,2,3,4,5) Orele de pază în lună 191 NOTĂ Fără pază în zilele de sîmbătă, duminică şi sărbători Îndeplinirea cerințelor din caietul sarcini.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.01.2022 3:00:00 До 31.12.2022 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 23.11.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
Anunț de participare
Технические характеристики
28.10.2021 15:51:33
Caiet de Sarcini
Технические характеристики
28.10.2021 15:51:33
Documentația Standard
Технические характеристики
28.10.2021 15:51:33
Documetația Standard format Word
Технические характеристики
28.10.2021 15:51:33
Anunț de Participare modificat
Приглашение на участие
05.11.2021 11:02:15
Caietul de Sarcini modificat
Технические характеристики
05.11.2021 11:02:15
Documentația Standard modificat
Документация атрибуции
05.11.2021 11:02:15
DUAE
Критерии рассмотрения / факторы оценки
05.11.2021 11:02:15
02.11.2021 12:43
Ответ на разъяснение: Stimate operatorul economic în Documentația Standard ”Instrucţiuni pentru autorități contractante și ofertanţi” sunt mai multe puncte care privăd asocierea mai multor persoane juridice. pct. 15. Mai multe persoane juridice au dreptul să se asocieze în scopul depunerii unei oferte comune, de asemenea, fiecare asociat urmează să prezinte DUAE-ul separat. Asocierea trebuie prezentată în formă scrisă la solicitarea autorității contractante, odată ce a fost declarat în DUAE. Totodată, la pregătirea ofertei trageți atenția la puncte 39, 40, 52, 64, 66 și la formularele specifice procesului de asociere să fie descris corect rolurile asociaților și asumare obligațiilor la îndeplinirea contractului.
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС28.10.2021 15:51:33 - 10.11.2021 12:00:00
10.11.2021 12:00:00 - 22.11.2021 12:00:00