- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Servicii de transport aerian de pasageri (bilete avia)
Servicii de transport aerian de pasageri (bilete avia)
Servicii de transport aerian de pasageri (bilete avia)
Информация о заказчике
Название
Ministerul Muncii și Protecției Sociale
Фискальный код / IDNO
1021601000115
Адрес
MD-2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Alecsandri Vasile, 2
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
28.10.2021 15:08:56
Последнее изменение
28.10.2021 15:30:12
MTender ID
Код CPV
60400000-2
-
Servicii de transport aerian
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Serviciilor de transport aerian de pasageri (bilete avia)
Tur 15.11.2021 (3 persoane – maturi însoțitori) Retur 17.11.2021 (6 persoane – 3 maturi însoțitori, 1 copil – 2007, 1 copil – 2005, 1 copil – 2019) Prețul biletului va include valoarea tuturor taxelor (taxe aeroport, taxe pentru bagaj de cală etc.) Nu se acceptă ofertele companiilor low cost.
Статус
Активный
Оценочная стоимость
23000 MDL
ID
bbf03f21-426a-4a0e-b215-da1ca19707c7
Минимальный шаг
230
Срок действия договора
От 08.11.2021 16:29:39 До 31.12.2021 16:29:39
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 04.11.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Serviciilor de transport aerian de pasageri (bilete avia)
23000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
23,000.00
MDL
Период разъяснений:
28.10.2021 15:30:12 - 01.11.2021 10:00:00
28.10.2021 15:30:12 - 01.11.2021 10:00:00
Период подачи заявок:
01.11.2021 10:00:00 - 03.11.2021 11:00:43
01.11.2021 10:00:00 - 03.11.2021 11:00:43