- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Servicii de colectare, transportare și neutralizare a deșeurilor medicale infecțioase periculoase pentru anul 2022
Servicii de colectare, transportare și neutralizare a deșeurilor medicale infecțioase periculoase pentru anul 2022
Servicii de colectare, transportare și neutralizare a deșeurilor medicale infecțioase periculoase pentru anul 2022
Информация о заказчике
Название
IMSP Spitalul Clinic Municipal de Boli Contagioase de Copii
Фискальный код / IDNO
1003600152570
Адрес
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Lomonosov 49
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
28.10.2021 14:52:50
Последнее изменение
28.10.2021 15:02:29
MTender ID
Код CPV
90520000-8
-
Servicii privind deşeurile radioactive, toxice, medicale şi periculoase
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Servicii de colectare, transportare și neutralizare a deșeurilor medicale infecțioase periculoase
Servicii de colectare, transportare și neutralizare a deșeurilor medicale infecțioase periculoase
Статус
Активный
Оценочная стоимость
179500 MDL
ID
cb2836b2-00fb-4b8c-980d-abf1ef807dd0
Минимальный шаг
1795
Срок действия договора
От 01.01.2022 3:00:00 До 31.12.2022 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 15.11.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
anunt de participare deseuri medicale.semnat.pdf
Anunt de participare
Документация атрибуции
28.10.2021 15:02:29
documentatia standard deseuri medicale.semnat.pdf
Documentatia standard
Документация атрибуции
28.10.2021 15:02:29
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Servicii de colectare, transportare și neutralizare a deșeurilor medicale infecțioase periculoase
179500 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
179,500.00
MDL
Период разъяснений:
28.10.2021 15:02:29 - 03.11.2021 18:00:00
28.10.2021 15:02:29 - 03.11.2021 18:00:00
Период подачи заявок:
03.11.2021 18:00:00 - 12.11.2021 18:00:00
03.11.2021 18:00:00 - 12.11.2021 18:00:00