- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
pachete alimentare unice
pachete alimentare unice
pachete alimentare unice
Информация о заказчике
Название
Directia Generala Asistenta Sociala si Protectie a Familiei Orhei
Фискальный код / IDNO
1015601000178
Адрес
3505,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
str-la M.Gorkii 13
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
26.10.2021 15:58:47
Последнее изменение
26.10.2021 20:13:09
MTender ID
Код CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : pachete alimentare unice
pachete alimentare unice
Документы процедуры покупки
Pretul la pachet va include si livrarea? Livrarea se va face la fiecare persoana acasa?
28.10.2021 13:13
Ответ на разъяснение: Da pretul pachetului include si livrarea. Livrarea se face la fiecare Primarie canform anexei de la anuntul de participare
Buna ziua!
1.Livrarea se se facem la adresa voastra?
2. Care termin de livrare?
28.10.2021 13:16
Ответ на разъяснение: Livrarea se face la fiecare primarie conform anexei de la anuntul de participare in termen de o zi lucratoare din data solicitarii dupa data intrarii in vigoare a contractului
revizuiti va rugam cerinta la produsul Paste fainoase: solicitati 1buc si in caracterisica scriti de la 1 pina la 5kg, cind unitatea de masura e de bucata atunci ar trebui sa fie sau 1kg, sau 5kg, si aratati va rugam si grupa produsului. Va multumim
09.11.2021 09:49
Ответ на разъяснение: Solicitam paste fainoase ambalate in pungi de polipropilena cu masa neta de 1 kg,grupa B.
Название лота : pachete alimentare unice
1420000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
1,420,000.00
MDL
Период разъяснений:
26.10.2021 16:04:47 - 11.11.2021 9:49:47
26.10.2021 16:04:47 - 11.11.2021 9:49:47
Период подачи заявок:
11.11.2021 9:49:47 - 22.11.2021 8:49:47
11.11.2021 9:49:47 - 22.11.2021 8:49:47