- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Achiziționarea cărbunelui marca AM pentru perioada de încălzire toamnă-iarnă a a.2021-2022, conform necesităților DÎTS a Primăriei mun.Bălți
Информация о заказчике
Название
Фискальный код / IDNO
Адрес
Веб-сайт
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
Последнее изменение
MTender ID
Код CPV
Тип процедуры
Критерий оценки
Список партий
Название лота : Lotul 1 - Achiziționarea cărbunelui marca AM pentru perioada de încălzire toamnă-iarnă a a.2021-2022, conform necesităților DÎTS a Primăriei mun.Bălți
Achiziționarea cărbunelui marca AM pentru perioada de încălzire toamnă-iarnă a a.2021-2022, conform necesităților DÎTS a Primăriei mun.Bălți Gimnaziul nr. 19 (58 tone) – sat. Elizaveta - 023168281; mun. Bălți, str. Coșbuc, 25 (7,4 tone) -023123259; mun. Bălți, str. sf. Nicolae, 30 (3,7 tone) - 023144994
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 11.11.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 08.11.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
Anunț de participare WORD
Документация атрибуции
26.10.2021 11:20:19
Anunț de participare PDF, semnat
Документация атрибуции
26.10.2021 11:20:19
Formulare, specificații tehnice și de preț, contract-model WORD
Документация атрибуции
26.10.2021 11:20:19
Doc.standard PDF, semnat
Документация атрибуции
26.10.2021 11:20:19
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС26.10.2021 11:20:19 - 01.11.2021 13:00:00
01.11.2021 13:00:00 - 05.11.2021 10:00:00