- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Servicii de publicitate și materiale promoționale în cadrul proiectului investițional “Developing and implementing an common Emergency Situation Management System by Ibănești commune from Vaslui county and Carahasani village from Ștefan Vodă district”
Autoritatea contractantă dorește achiziția serviciilor de publicitate și a materialelor promoționale necesare promovării proiectului investițional menționat anterior, respectiv: - comunicate de presă; - articol reprezentând proiectul; - crearea și actualizarea unui website; - pliante; - roll-up; - broșuri și invitații; - autocolante.
Autoritatea contractantă dorește achiziția serviciilor de publicitate și a materialelor promoționale necesare promovării proiectului investițional menționat anterior, respectiv: - comunicate de presă; - articol reprezentând proiectul; - crearea și actualizarea unui website; - pliante; - roll-up; - broșuri și invitații; - autocolante.
Информация о заказчике
Название
Primaria s. Carahasani
Фискальный код / IDNO
1007601005316
Адрес
MD 4214,
MOLDOVA,
s.Carahasani,
Ştefan Vodă,
str.Alexandru cel Bun
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
26.10.2021 10:55:28
Последнее изменение
15.11.2021 16:00:00
MTender ID
Код CPV
79800000-2
-
Servicii tipografice şi servicii conexe
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Achiziția serviciilor de publicitate și a materialelor promoționale
Autoritatea contractantă dorește achiziția serviciilor de publicitate și a materialelor promoționale necesare promovării proiectului investițional menționat anterior, respectiv: - comunicate de presă; - articol reprezentând proiectul; - crearea și actualizarea unui website; - pliante; - roll-up; - broșuri și invitații; - autocolante.
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость
7084.63 EUR
ID
ccb6d603-4431-4506-93f3-3cadd233577a
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
7,084.63
EUR
Период разъяснений:
26.10.2021 12:02:18 - 08.11.2021 16:00:00
26.10.2021 12:02:18 - 08.11.2021 16:00:00
Период подачи заявок:
08.11.2021 16:00:00 - 15.11.2021 16:00:00
08.11.2021 16:00:00 - 15.11.2021 16:00:00