- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Achiziționarea produselor petroliere pentru anul 2022
Achiziționarea produselor petroliere pentru anul 2022
Achiziționarea produselor petroliere pentru anul 2022
Информация о заказчике
Название
Serviciul Fiscal de Stat
Фискальный код / IDNO
1006601001182
Адрес
MD 2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Constantin Tănase 9
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
26.10.2021 10:46:12
Последнее изменение
11.11.2021 17:56:19
MTender ID
Код CPV
09100000-0
-
Combustibili
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Лучшее соотношение цена-качество
Список партий
Название лота : Achiziționarea produselor petroliere pentru anul 2022
Achiziționarea produselor petroliere pentru anul 2022 (Benzină Premium 95 și Motorină Euro 5)
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость
1774083.33 MDL
ID
338299d7-e6a6-4566-8d77-066267540d8d
Документы процедуры покупки
anunt_de_participare produse petroliere.pdf
Anunt_de_participare în format pdf
Приглашение на участие
26.10.2021 11:17:18
lista statiilor peco.docx
Lista statiilor peco în format word.
Документация атрибуции
26.10.2021 11:17:18
doc standart produse petroliere 2022.docx
Doc standart produse petroliere 2022 în format word.
Документация атрибуции
26.10.2021 11:17:18
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
1,774,083.33
MDL
Период разъяснений:
26.10.2021 11:17:18 - 05.11.2021 10:00:00
26.10.2021 11:17:18 - 05.11.2021 10:00:00
Период подачи заявок:
05.11.2021 10:00:00 - 10.11.2021 10:00:00
05.11.2021 10:00:00 - 10.11.2021 10:00:00