- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Achiziționarea echipamentului tehnic în cadrul Programului „Start pentru Tineri”
Echipament tehnic (set) în cadrul Programului „Start pentru Tineri”
Echipament tehnic (set) în cadrul Programului „Start pentru Tineri”
Информация о заказчике
Название
Organizația pentru Dezvoltarea Secorului IMM
Фискальный код / IDNO
1007600042792
Адрес
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, 134
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
26.10.2021 9:42:24
Последнее изменение
27.10.2021 10:07:26
MTender ID
Код CPV
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lot 1 Echipament tehnic (set) în cadrul Programului „Start pentru Tineri”
Computer portabil „Notebook” Monitor Docking station Mouse wireless Tastatură Căști
Статус
Активный
Оценочная стоимость
200000 MDL
ID
6be9bdc5-7648-4365-9b5f-1a20352b231f
Минимальный шаг
2000
Срок действия договора
От 06.11.2021 10:48:10 До 31.12.2021 10:48:10
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 05.11.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
anunț_de_participare_echipament_tehnic_start.signed.signed.signed.pdf
Anunț/invitație de participare
Документация атрибуции
26.10.2021 9:49:57
declarația privind beneficiarii finali.docx
Declarația privind beneficiarii finali
Документация атрибуции
26.10.2021 9:49:57
ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021.docx
Documentația standard
Документация атрибуции
26.10.2021 9:49:57
f3.3_formularul_informativ_pers_jur.docx
Formular informativ
Документация атрибуции
26.10.2021 9:49:57
anunț_de_participare_echipament_tehnic_start.signed.signed.signed.pdf
Anunț/invitație de participare
Документация атрибуции
27.10.2021 10:07:26
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Lot 1 Echipament tehnic (set) în cadrul Programului „Start pentru Tineri”
200000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
200,000.00
MDL
Период разъяснений:
26.10.2021 9:49:57 - 01.11.2021 9:00:00
26.10.2021 9:49:57 - 01.11.2021 9:00:00
Период подачи заявок:
01.11.2021 9:00:00 - 04.11.2021 12:00:00
01.11.2021 9:00:00 - 04.11.2021 12:00:00