- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de reparație a drumurilor publice locale din s. Zazulenii Noi, com. Agronomovca (varianta alba)
Информация о заказчике
Название
Фискальный код / IDNO
Адрес
Веб-сайт
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
Последнее изменение
MTender ID
Код CPV
Тип процедуры
Критерий оценки
Список партий
Название лота : Lucrări de reparație a drumurilor publice locale din s. Zazulenii Noi, com. Agronomovca (varianta alba)
Lucrări de reparație a drumurilor publice locale din s. Zazulenii Noi, com. Agronomovca (varianta alba)
Документы процедуры покупки
caiet de sarcini
Документация атрибуции
25.10.2021 16:48:11
anunt de participare
Документация атрибуции
25.10.2021 16:48:11
documentatia standard
Документация атрибуции
25.10.2021 16:48:11
caiet de sarcini
Документация атрибуции
25.10.2021 16:57:35
27.10.2021 14:34
Ответ на разъяснение: Bună ziua! Beneficiarul plăţii: Primăria com. Agronomovca Denumirea Băncii: Trezoreria Regională Centru Codul fiscal: 1007601004711 Contul de decontare: 226606 Contul trezorerial: MD93TRPCDH518410A00978AA Contul bancar: TREZMD2X Trezoreria regională: Centru
01.11.2021 11:02
Ответ на разъяснение: Buna ziua! Am incarcat!
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС25.10.2021 16:48:11 - 03.11.2021 10:37:51
03.11.2021 10:37:51 - 10.11.2021 6:37:06