- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Echipamente industriale ( cazane pentru centrală termică autonomă
Cazane Ferroli Prextherm RSV, 1250 kw, pe aburi, cu instalare , demontarea celor vechi.
Cazane Ferroli Prextherm RSV, 1250 kw, pe aburi, cu instalare , demontarea celor vechi.
Информация о заказчике
Название
IMSP Spitalul de Psihiatrie Bălţi
Фискальный код / IDNO
1003602150662
Адрес
MD-3110,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
strada Iurie Gagarin nr. 114
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
25.10.2021 15:50:37
Последнее изменение
02.11.2021 11:57:15
MTender ID
Код CPV
42100000-0
-
Utilaje de producţie şi utilizare a puterii mecanice
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Cazane Ferroli Prextherm RSV, 1250 kw,
Cazane Ferroli Prextherm RSV, 1250 kw, pe aburi, cu instalare , demontarea celor vechi.
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость
650000 MDL
ID
7b205450-5a48-49ec-ba9b-06b6a9ae9b00
Минимальный шаг
2600
Срок действия договора
От 15.11.2021 16:59:23 До 31.12.2021 16:59:23
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 09.11.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
anunt de participare (3).semnat.pdf
-anunt de participare
Приглашение на участие
25.10.2021 16:00:14
doc.st _bunuri_servicii_2021.semnat.pdf
-documentație standard
Документация атрибуции
25.10.2021 16:00:14
Buna ziua, este posibil de ofertat model asemanator? multumesc
02.11.2021 11:51
Ответ на разъяснение: Varianta de instalare a modelelor compatibile cu sistemul existent nu a fost examinată. Probabil în acest caz ar trebui un proiect sau o expertiză de evaluare a posibilităţii înlocuirii cazanelor. Din acest motiv procedura se anulează şi va fi repetată în 2022, în dependenţă de sursele financiare.
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
650,000.00
MDL
Период разъяснений:
25.10.2021 16:00:14 - 04.11.2021 11:51:30
25.10.2021 16:00:14 - 04.11.2021 11:51:30
Период подачи заявок:
04.11.2021 11:51:30 - 08.11.2021 12:51:30
04.11.2021 11:51:30 - 08.11.2021 12:51:30