- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări suplimentare de amenajare la Grădinița pentru copii nr. 12 „Curcubeu” din mun. Orhei
Lucrări suplimentare de amenajare la Grădinița pentru copii nr. 12 „Curcubeu” din mun. Orhei
Lucrări suplimentare de amenajare la Grădinița pentru copii nr. 12 „Curcubeu” din mun. Orhei
Информация о заказчике
Название
Primăria mun. Orhei
Фискальный код / IDNO
1007601008007
Адрес
3505,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
str. V. Mahu 160
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
25.10.2021 15:44:19
Последнее изменение
01.11.2021 11:10:43
MTender ID
Код CPV
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări suplimentare de amenajare la Grădinița pentru copii nr. 12 „Curcubeu” din mun. Orhei
Lucrări suplimentare de amenajare la Grădinița pentru copii nr. 12 „Curcubeu” din mun. Orhei
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость
847265 MDL
ID
fd3de6ca-da49-48f9-a085-449e28692958
Документы процедуры покупки
anunt_de_participare_gradinita 12.semnat.pdf
-anunt_de_participare_gradinita 12.semnat.pdf
Документация атрибуции
25.10.2021 17:30:33
anunt_de_participare_gradinita 12.semnat.pdf
anunt_de_participare_gradinita 12.semnat.pdf
Документация атрибуции
25.10.2021 17:30:33
documentatia standart lucrari gr 12 repetat.semnat.pdf
documentatia standart lucrari gr 12 repetat.semnat.pdf
Документация атрибуции
25.10.2021 17:30:33
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
847,265.00
MDL
Период разъяснений:
25.10.2021 17:30:33 - 01.11.2021 11:00:00
25.10.2021 17:30:33 - 01.11.2021 11:00:00
Период подачи заявок:
01.11.2021 11:00:00 - 11.11.2021 11:30:00
01.11.2021 11:00:00 - 11.11.2021 11:30:00