- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Serviciilor de întreținere a drumurilor publice locale din raionul Strașeni pe timp de iarnă, în anul 2021(noiembrie- decembrie)
Serviciilor de întreținere a drumurilor publice locale din raionul Strașeni pe timp de iarnă, în anul 2021(noiembrie- decembrie)
Serviciilor de întreținere a drumurilor publice locale din raionul Strașeni pe timp de iarnă, în anul 2021(noiembrie- decembrie)
Информация о заказчике
Название
Aparatul presedintelui raionului Straseni
Фискальный код / IDNO
1017601000161
Адрес
MD 3701,
MOLDOVA,
mun.Străşeni,
Străşeni,
str. Mihai Eminescu 28
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
25.10.2021 14:23:14
Последнее изменение
29.10.2021 8:57:01
MTender ID
Код CPV
90600000-3
-
Servicii de curăţenie şi igienizare în mediu urban sau rural şi servicii conexe
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Serviciilor de întreținere a drumurilor publice locale din raionul Strașeni pe timp de iarnă, în anul 2021(noiembrie- decembrie)
Serviciilor de întreținere a drumurilor publice locale din raionul Strașeni pe timp de iarnă, în anul 2021(noiembrie- decembrie)
Документы процедуры покупки
cr straseni, intretinere pe timp de iarna a drumurilor locale din r-l straseni 2021, f.1 caiet de sarcini.docx
-
Документация атрибуции
29.10.2021 8:57:01
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Serviciilor de întreținere a drumurilor publice locale din raionul Strașeni pe timp de iarnă, în anul 2021(noiembrie- decembrie)
166660 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
166,660.00
MDL
Период разъяснений:
29.10.2021 8:57:01 - 01.11.2021 11:00:00
29.10.2021 8:57:01 - 01.11.2021 11:00:00
Период подачи заявок:
01.11.2021 11:00:00 - 03.11.2021 11:00:00
01.11.2021 11:00:00 - 03.11.2021 11:00:00