- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de placare cu piatră de cosăuți a rondoului
Lucrări de placare cu piatră de cosăuți a rondoului
Lucrări de placare cu piatră de cosăuți a rondoului
Информация о заказчике
Название
Direcţia Generală Locativ Comunală şi Amenajare
Фискальный код / IDNO
1007601010493
Адрес
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mihai Eminescu, 33
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
25.10.2021 11:45:19
Последнее изменение
01.11.2021 9:25:24
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de placare cu piatră de cosăuți a rondoului
Lucrări de placare cu piatră de cosăuți a rondoului
Документы процедуры покупки
Bună ziua!
Puteți vă rog încărca proiectul, pentru a putea corect întocmi Devizele.
01.11.2021 10:00
Ответ на разъяснение: Bună ziua, proiectul îl puteți ridica de pe adresa autorității contractante.
Название лота : Lucrări de placare cu piatră de cosăuți a rondoului
500000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
500,000.00
MDL
Период разъяснений:
25.10.2021 11:47:43 - 01.11.2021 11:00:00
25.10.2021 11:47:43 - 01.11.2021 11:00:00
Период подачи заявок:
01.11.2021 11:00:00 - 09.11.2021 11:00:00
01.11.2021 11:00:00 - 09.11.2021 11:00:00